به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:در این مسابقات ورزشکارانی از شهرهای مهاباد، ارومیه و سلماس در قالب تیم های ۲ نفره و چهار نفره به مصاف هم رفتند.
در مجموع تیمی ۲ نفره و چهار نفره ارومیه با کسب ۱۰۲ امتیاز بر سکوی قهرمانی ایستاد، مهاباد با ۱۰۱ امتیاز دوم شد و سلماس با ۶۶ امتیاز در جایگاه سوم قرار گرفت.
در بخش تیمی ۲ نفره تیم های مهاباد، ارومیه و سلماس به ترتیب اول تا سوم شدند.
در بخش تیمی چهار نفره نیز ارومیه اول شد و تیم های مهاباد و سلماس حائز رتبه های دوم و سوم شدند.
محمد آذرافزا، سیامک راد، احد محمدی، سجاد مرادی، رضا غلام نژاد، ابراهیم کریمی، محمد کریمی و خبات احمدی داوران این رقابت ها در امر قضاوت بودند.
به گزارش ایرنا، احد محمدی و ساسان عباسی ملی پوشان ارومیه ای آکروژیم سال گذشته در قالب تیم ملی کشورمان به مسابقات جهانی چین اعزام شده بودند.
جمعه گذشته نیز مسابقات انتخابی و قهرمانی ایروبیک ژیمناستیک آذربایجان غربی در خانه ژیمناستیک ارومیه برگزار شد.
حضور هفت ملی پوش آذربایجان غربی به نام های امیرحسین نجفی، شایان انوشه، متین حاجی، آریا مام عبدالله، علی خلیلی، احد محمدی و ساسان عباسی در رشته های ترامبولین، ایروبیک و آکروژیم در معیت تیم های ملی و اعزام به مسابقات آسیایی و جهانی در سال ۹۴ در نوع خود بی سابقه بوده است.
هیات ژیمناستیک آذربایجان غربی از سال ۹۰ تاکنون هر ساله در ارزیابی فدراسیون در رتبه های برتر کشوری قرار دارد و در ارزیابی سال ۹۴ نیز رتبه بسیار عالی را به خود اختصاص داده است.