ایپنا آذربایجان غربی:دیدارهای فینال و رده بندی این مسابقات پنجشنبه شب در باشگاه توپ سیاه ارومیه برگزار شد که در آن اصغر وارسته از گیلان با برتری ۴ بر ۳ مقابل جعفر اسلامی از تهران به مقام قهرمانی رسید.
در دیدار رده بندی نیز محمود محمدی آقاجری از آذربایجان شرقی با پیروزی ۳ بر صفر مقابل وحید شیرازی از تهران به مقام سوم دست یافت.
این مسابقات با حضور ۳۷ ورزشکار از ۱۰ استان کشور از چهاردهم تا نوزدهم آذرماه جاری در ارومیه برگزار شد.
در این رقابت ها ورزشکارانی از استان های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، تهران، گیلان، اصفهان، کردستان، چهارمحال و بختیاری، زنجان، فارس و مرکزی شرکت داشتند.
مهدی رزمجو، بهنام رستمی، مرام سوار، امین حسن پور، ناصر جم، علی قوسیان، مهران آتشبار، لقمان گلابی، عادل اطاعت و سعید مرشدی ۱۰ داور ارومیه ای به همراه هومن صمیمی از تهران امر قضاوت این دوره از رقابت ها را عهده دار بودند.
هیات بیلیارد، بولینگ و بولس آذربایجان غربی در سال جاری اقدام به میزبانی چندین دوره مسابقات قهرمانی مردان و زنان در شهر ارومیه کرده است.
شهریور ماه امسال هشتمین دوره مسابقات اسنوکر بانوان کشور و چهاردهمین دوره مسابقات اسنوکر مردان کشور به میزبانی ارومیه در سالن سه هزار نفری شهیدان آهن دوست این شهر برگزار شده است.
اعزام هیمن فرجی ورزشکار ملی پوش بوکانی از آذربایجان غربی به همراه تیم ملی بیلیارد ایران به مسابقات جهانی تن بال جام کرملین مسکو با حضور ۲۵ کشور از ۱۹ تا ۲۲ آبان ماه امسال از دیگر موفقیت های کسب شده برای استان است.
پیش از این نیز آیسان ملک آرا ملی پوش ارومیه ای تیم ملی بیلیارد دختران ایران به مسابقات آسیایی در کره جنوبی اعزام شده بود