به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:لیلا خوش نیت گفت: هیئت انجمن های ورزشی از ۱۵ کمیته و ۴۰ رشته ورزشی تشکیل شده که از تاریخ  ۲۶ مهر ۹۴ به شکل کنونی اداره می شود درحالیکه  قبلا تنها ۲ کمیته ورزش های هوایی و دارت بدون هیئت فعال بودند.

وی افزود: بعد از حضورمان در هیئت اقدام به فعالسازی هیئت ها و کمیته های شهرستانی کردیم که اکنون ۱۱ کمیته فعال و یا در آستانه فعال شدن هستند .
رئیس هیئت انجمن های ورزشی آذربایجان غربی تصریح کرد: کمیته های دارت، بازی های الکترونیک، ورزش های هوایی، راگبی، دراگون بوت، فوتبال دستی، طناب کشی، جهت یابی، اسکی روی آب، فلوربال جزو کمیته های فعال و در آستانه فعال شدن هستند.

خوش نیت گفت: در طی یکسال گذشته رتبه هیئت از رتبه۳۱ در بین استان های مختلف به پنجمی ارتقا یافته ضمن اینکه در بین هیئت های استانی نیز از رتبه ۴۸ به ۱۵ ارتقا یافته ایم.

وی افزود: آمار بیمه شدگان هیئت نیز از  ۳۳ به ۳۳۰ نفر در ابتدای ۹۵ و هم اکنون به ۱۵۳۰ رسیده است.

رئیس هیئت انجمن های ورزشی آذربایجان غربی تصریح کرد: افتخار میکنم خانواده ام برای خدمت به ورزش بکار گرفته ام زیرا هیئت های ورزشی هیچ حقوقی ندارد و بر اساس تخصص از کمک های افراد خانواده ام استفاده میکنم.

وی ادامه داد: بعد از انتقادات بعضی رسانه ها، علی سلیم زاده را برای جلوگیری از انتقادات بیشتر و جلوگیری از اتفاقات بعدی از دبیری هیئت هم کنار گذاشتم و ایشان اکنون فقط دبیر کمیته ورزش های هواییست.

وی به دلایل لغو مسابقات پاراگلایدر در سیلوانا اشاره و افزود:  دلیل لغو مسابقات پاراگلایدر سیلوانا امسال در حالیکه ما ۸ ماه قبل از زمان مسابقات نامه نگاری های معمول را صورت داده بودیم، همزمانی با مسابقات اصفهان و مخالفت منابع طبیعی برای آماده سازی محل بود و بعد از تاخیر یکماهه وضعیت آب و هوایی مانع برگزاری شد حتی ادارات و ارگان ها درحالیکه قول همکاری داده بودند خلف وعده کردند.