به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:بهروز صدوقی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: تحولات اساسی برای پیشرفت در فوتبال شهرستان میاندوآب انجام می دهیم.

رئیس هیأت فوتبال میاندوآب گفت: برای تحولات فوتبال این شهر در سه بعد زیرساخت‌ها، آموزش و استعدادیابی برنامه‌ریزی کرده‌ایم.

وی تصریح کرد: در طول چند ماه گذشته از بابت زیر ساختی سعی کردیم در حد توان بتوانیم زمین چمن شهرستان میاندوآب را از لحاظ رختکن‌ها و جایگاه پیشکسوتان تعمیر کنیم تا در شان تیم‌های فوتبال باشد.

صدوقی با اشاره به اینکه پیشکسوتان شناسنامه فوتبال میاندوآب هستند ادامه داد: یکی از برنامه‌ریزی‌های ما برای حفظ جایگاه پیشکسوتان و تقدیر از زحمات کسانی است که سالیان سال بدون چشم داشت در زمین‌های فوتبال تلاش کرده‌اند و بازیکنان مختلفی را تحویل ورزش این شهر کرده‌اند.

این مسئول افزود: تیم فوتسال نونهالان آذربایجان میاندوآب قهرمان فوتسال آذربایجان غربی شد و تیم فوتسال جوانان در جمع چهار تیم قرار گرفته است.

رئیس هیأت فوتبال شهرستان میاندوآب با اشاره به فوتبال بانوان افزود: در حال حاضر بانوان ورزشکار با محدودیت‌های زیادی همراه هستند که ما تلاش کردیم تا در ورزش فوتبال جایگاه بانوان ارتقا یابد و با تشکیل تیم های بانوان و برگزاری مسابقات در آینده تیم منتخب بانوان به مسابقات استانی و کشوری اعزام خواهند شد.

وی اذعان داشت: برای رشد و شکوفایی ورزشکاران فوتبال طرح استعدادیابی را در دستور کار قرار دادیم و بعد از شناسایی نسبت به پرورش آن‌ها زیر نظر مربیان مجرب اقدام خواهیم کرد.

بهروز صدوقی خاطرنشان کرد: امیدوارم با حمایت تمامی شهروندان میاندوآب بتوانیم فوتبال میاندوآب را به جایگاه اصلی خود برسانیم و در سطح کشور نیز از نام و اعتبار این شهر دفاع کنیم.