به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:عصر امروز احد یوسفی در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه امسال مجموعه فعالیت‌های باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه در ۱۷ تیم است اظهار داشت: این باشگاه در رشته‌های والیبال، فوتبال، جانبازان و معلولین و نیز در بخش‌های والیبال، بستکبال، سوپر لیگ هندبال و هیئت‌های ورزشی فعالیت دارد.

یوسفی با اشاره به اینکه ورزش نخست شهر ارومیه والیبال است تصریح کرد: این در حالی است که متاسفانه لیگ برتر امسال را با مشکلات بسیاری پای به میدان گذاشت و آسیب‌های فراوانی از جمله آسیب دیدگی بازیکن فنلاندی این تیم و عبدالرضا علیزاده بر والیبال حادث شد.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه افزود: خوشبختانه با آغاز نیم فصل دوم و با توجه به هماهنگی بیشتر بین بازیکنان و شناخت”تراویسا” سرمربی این تیم از بازیکنان اصلی و ذخیره، شرایط بهتری بر تیم وارد شد.

وی یکی از مشکلات اصلی و کنونی تیم والیبال شهرداری ارومیه را نبود بازیکن پشت خط زن دانست و بیان کرد: در این باره تنها بازیکن این پست،”پیروت‌پور” بود اما تیم نیازمند یک یار تمرینی بود که آن را تامین کرد.

یوسفی با ابراز خرسندی از پیشرفت تیم فوتبال شهرداری ارومیه در تیم‌های پایه گفت: با توجه به تامین زیرساخت‌های لازم در این زمینه، امید است که این تیم پدیده فوتبال کشور شده و ثمره سرمایه‌گذاری در تیم نونهالان به بار نشیند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه با اشاره به ورزش‌های جانبازان و معلولان باشگاه شهرداری ارومیه بیان کرد: بی‌شک این باشگاه هیچ گاه به دنبال نتیجه‌گیری و قهرمانی نبوده بلکه با هدف انگیزه‌دهی به آنها و اینکه بازیکنان از حالت انزوا خارج شده و روح و روانشان تقویت شود در مسابقات شرکت می‌کنند.

وی با بیان اینکه مبلغ قرارداد سعید معروف در سال گذشته یک میلیارد و ۶۰۰ میلیون تومان بود افزود: این در حالی است که تاکنون تنها یک میلیارد از آن پرداخت شده و باشگاه ۶۰۰ میلیون تومان به وی بدهکار است چون تاکنون به سبب مسائل مالی موفق به پرداخت این مبلغ نشده است.

مدیر عامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری ارومیه، مبلغ بدهی این باشگاه به فدراسیون والیبال را یک میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان دانست و اظهار داشت: در این زمینه بدهی‌های سال‌های ۹۲ و ۹۳ به کل پرداخت شده اما از بدهی سال‌های ۹۴ و امسال تنها ۴۰۰میلیون تومان پرداخت شده و بنابراین هم‌اکنون یک میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان به فدراسیون بدهکار است.

وی مجموع مبلغ قرارداد بازیکنان در این فصل را هشت میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان عنوان کرد و افزود: هم اکنون ۲۰ درصد مبلغ قرارداد بازیکنان خارجی این تیم پرداخت و سایر آنها تهاتر شده و تنها بازیکنی مانند میرزاجان‌پور ۴۰ درصد مبلغ قرارداد خود را دریافت کرده است.

یوسفی یکی از مشکلات اصلی تیم والیبال شهرداری ارومیه را نبود کانون هواداران دانست و تصریح کرد: هم‌اکنون تنها دو هزار و ۵۰۰ نفر هوادار شناسنامه دار شده و باید سایر علاقه‌مندان نیز در بازه زمانی نیمه نخست سال و پیش از آغاز فصل جدید والیبال، ساماندهی شوند.