به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:ساسان خداپرست روز جمعه و پس از پیروزی ۳ بر صفر تیم اش مقابل کریمیه قم در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: چهارشنبه هفته جاری بازی سخت و دشواری مقابل نماینده شهر مهاباد خواهیم داشت و به طور یقین این دیدار از لحاظ فنی و فضای حاکم بر سالن حساسیت های خاص خود را خواهد داشت.
وی اظهار کرد: تیم مقاومت فرمانداری مهاباد به عنوان دیگر نماینده استان آذربایجان غربی در لیگ دسته یک کشور حریف قدرتمندی به شمار می رود.
خداپرست بیان کرد: نفرات خوب و آماده ای در اختیار داریم و برای رسیدن به هماهنگی تیمی و آمادگی جسمی بازیکنانم، برنامه ریزی دقیق و اصولی در انجام تمرینات توپی و بدنسازی طراحی کرده ایم.
وی ادامه داد: بازیکنانم بدون باخت هستند و در طول ۶ هفته متوالی به پیروزی های ارزشمندی در لیگ دسته یک ایران رسیده اند و به عنوان سکاندار این تیم از مسئولان انتظار دارم پاداش های انگیزشی مادی و معنوی خود را از این جوانان دریغ نکنند.
خداپرست گفت: البته همه می دانیم که تیم لیگ برتری شهرداری ارومیه این روزها با بحران مواجه است ولی این امر نباید موجب شود تا زحمات های بازیکنان جوان تیم دسته یک به فراموشی سپرده شود.
وی افزود: امروز در دیدار مقابل تیم کریمیه قم بازیکنان ذخیره را به میدان فرستادم زیرا بازیکنان اصلی در دیدار چهارشنبه گذشته مقابل همدان تحت فشار بودند و نیاز به استراحت داشتند و از سوی دیگر می توانند برای مقابله با تیم مقاومت فرمانداری مهاباد آماده تر شوند.
** سرمربی تیم والیبال کریمیه قم نیز روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه تیم منسجم و هماهنگی است اما بازیکنان کم تجربه ام در ست اول بازی خوبی مقابل حریف به نمایش گذاشتند و فقط با سه اختلاف مغلوب جوانان ارومیه شدند.
سید روح الله شفیعی اظهار کرد: امسال تیم کریمیه قم با حمایت بخش خصوصی، نخستین حضور خود در لیگ دسته یک کشور را تجربه می کند و برای رسیدن به روزهای اوج نیاز به زمان داریم.
وی بیان کرد: برای رسیدن به هماهنگی و انسجام تیمی باید صبور باشیم و از شکست ها ناامید نشویم زیرا هدف از تشکیل این تیم، کسب تجربه برای سال های آینده و حضوری قدرتمند در مسابقات به همراه بازیکنان بومی، کم تجربه و جوان است.
به گزارش ایرنا، تیم والیبال شهرداری جوان ارومیه روز جمعه و در هفته ششم رقابت های لیگ دسته یک باشگاه های کشور با برتری مقابل تیم کریمیه قم و با کسب ۶ پیروزی متوالی ۱۷ امتیاز دارد و همچنان در صدر جدول گروه یک جا خوش کرده است.
شهرداری جوان ارومیه در هفته هفتم رقابت های لیگ دسته یک کشور روز چهارشنبه هفته جاری میهمان تیم مقاومت فرمانداری مهاباد است.