به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:این مسابقات با حضور دانشجویان دانشگاه های: ارومیه، آزاد اسلامی و پیام نور ارومیه به انجام رسید و شرکت کنندگان برای کسب مقام های برتر به رقابت پرداختند.
در بخش مسابقات ریتمیک سپیده شاه حسینی از دانشگاه  ارومیه با امتیاز ۱۴٫۳ به مقام اول رسید و پریسا اسماعیلی از دانشگاه ارومیه با امتیاز ۹٫۸ به مقام دوم دست یافت.
در بخش مسابقات ایروبیک ژیمناستیک شیما فیضی از دانشگاه آزاد اسلامی واحد ارومیه با امتیاز ۱۰٫۲ اول شد، زهرا نادری از دانشگاه پیام نور ارومیه با امتیاز ۸٫۸ به مقام دوم رسید و زهرا قاسم بگلو از دانشگاه  ارومیه مشترکا”با مهسا رحیمی از دانشگاه پیام نور ارومیه با امتیاز ۷٫۵ در جایگاه سوم ایستادند.
در بخش مسابقات آمادگی جسمانی فاطمه عظیمی از دانشکده سماء با امتیاز ۶۷٫۳۶ قهرمان شد، مرضیه علیزاده از دانشگاه پیام نور با امتیاز ۶۶٫۰۱ نایب قهرمان شد و سپیده شاه حسینی از دانشگاه ارومیه با  ۶۳٫۰۵ به مقام سوم رسید.
بر اساس این گزارش، مسابقات ژیمناستیک هنری دختران دانشجو نیز روز پنجشنبه ۱۸ آذر ماه جاری  برگزار می شود.
هیات ژیمناستیک آذربایجان غربی از سال ۹۰ تاکنون هر ساله در ارزیابی فدراسیون در رتبه های برتر کشوری قرار دارد و در ارزیابی سال ۹۴ نیز رتبه بسیار عالی را به خود اختصاص داده است.