به گزارش ایپنا از بوکان:تیم فوتبال سردار بوکان که در دو بازی گذشته و مقابل دو تیم مدعی گروه سوم لیگ دو، دو تساوی ارزشمند را در خانه کسب کرد، حال با بحران عدم حمایت مسئولین روبه رو شده است و بخاطر همین موضوع، پیروز قربانی سرمربی این تیم، تمرینات سردار تعطیل کرد.

قربانی در این خصوص به خبرنگار ما گفت: ما با تیم های بزرگی در دو بازی گذشته در بوکان بازی داشتیم، که توانستیم با ارائه بازی های هدف مند و برنامه ریزی شده و همچنین حمایت هواداران آنان را متوقف کنیم که منبه عنوان سرمربی از تک تک بازیکنانم در این دو بازی راضی هستم و فوتبالی که دوست داشتم را به نمایش گذاشتند.

وی درخصوص کم گل زدن های تیمش گفت: سیستم ما طوری است که بازیکن های مختلفی گل می زنند و این از خوبی های یک تیم موفق و با برنامه است، بهمن طهماسبی از رهبران تیم ماست و بازیکنان جوان تر در کنار وی کسب تجربه می کنند و افتخار می کنم که از بازیکنان تستی، توانستم یک تیم مدعی بسازم.

کاپیتان سابق استقلال تهران در خصوص مشکلات تیم سردار بوکان گفت: من نمی دانم ارگانی که نمی خواهد تیمداری کند، چه اصراری دارد به به تیم داری؟ چرا حمایت نمی کنید بازیکنانتان را؟ دیگر روم نمی شود به چهره بازیکنانم نگاه کنم و پیگیر مطالبات بازیکنانم خواهم بود.

وی ادامه داد: امروز نیز به مدیرعامل باشگاه خبر دادم تا زمانی که مطالبات بازیکنان حل نشود، تمرین تیم تعطیل است و چشم زن و بچه این بازیکنان، به آنهاست و فشار زیادی را تحمل می کنند.

بازیکن سابق تیم ملی فوتبال کشور خاطر نشان کرد: قرار بود بعد از بازی با شهرداری همدان مبلغی به تیم تزریق شود که الان سه روز است از آن ماجرا می گذرد اما هیچ خبری نیست.

قربانی در پایان گفت: بازیکنانم بخاطر من و مردم خونگرم بوکان سر تمرین حاضر می شدند و باتمام توان در بازی ها بازی می کردند، اما حالا تمرینات را تعطیل کردیم و از مسئولین می خواهم که مطالبات بازیکنان را پرداخت کنند و اگر واقعا قصد دارند تیمداری کنند، از بازیکنانشان حمایت کنند.