به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:این مسابقات به میزبانی شهرستان شاهین دژ برگزار شد و جمعه شب با معرفی نفرات برتر استان به پایان رسید.
بر اساس این گزارش، در رده تیمی مسابقات بوکس قهرمانی آذربایجان غربی بعد از تیم ارومیه، تیم میاندوآب نایب قهرمان و تیم بوکان به مقام سوم رسید، تیم شاهین دژ که میزبانی این مسابقات را بر عهده داشت نیز عنوان چهارم را از آن خود کرد.
به گزارش ایرنا، در رده انفرادی نیز در پایان این مسابقات در وزن ۴۹ کیلوگرم رسول عبادی از میاندوآب، ۵۲ کیلوگرم شهرام جلالی از شاهین دژ، ۵۶ کیلوگرم پژمان فرجی از میاندوآب، ۶۰ کیلوگرم علی مقدسی از ارومیه، ۶۴ کیلوگرم محمد نصیری از میاندوآب، ۶۹ کیلوگرم امین بخشی زاده از سلماس، وزن ۷۵ کیلوگرم سینا ملک محمدی از ارومیه، وزن ۸۱ کیلوگرم حسین دانشور از نقده، وزن ۹۱ کیلوگرم محمد عزیزی از بوکان، وزن به اضافه ۹۱ کیلوگرم وحید ابراهیمی از ارومیه مقام اول هر وزن را بدست آوردند.
به گزارش ایرنا، مسابقات قهرمانی بوکس استان آذربایجان غربی رده بزرگسالان در قالب ۱۱ تیم از ۱۱ شهرستان با شرکت ۷۰ بوکسور در ۱۰ وزن در ورزشگاه ۲ هزار نفری شهید بهشتی شاهین دژ در ۲ روز برگزار شد.