به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:در این بازی که عصر امروز /دوشنبه/ در زمین چمن مجموعه ورزشی وحدت شهرستان بوکان برگزار شد، تیم کشاورز بوکان با نتیجه ۳ بر۱ میهمان خود متین خوی را شکست داد.
مسابقات لیگ دسته یک آذربایجان غربی با حضور ۱۶ تیم برگزار شد که در پایان ۶ تیم در دو گروه سه تیمی با هم به رقابت پرداختند.
در گروه یک تیم های کاوه و پدیده هر دو از شهرستان بوکان و هئیت سلماس و در گروه دوم کشاورز بوکان، پرسپولیس میاندوآب و متین خوی حضور داشتند.
این بازی ها به صورت رفت و برگشت برگزار شد و در بازی های امروز تیم های کشاورز بوکان از سد متین خوی گذشت و با این پیروزی جواز حضور در لیگ برتر را به دست آورد.
در گروه یکم بازی ها هم که در سلماس برگزار شد تیم فوتبال پدیده بوکان با هئیت سلماس مساوی کرد که این مساوی به نفع تیم کاوه بوکان تمام شد .
به گزارش ایرنا، با این نتیجه تیم کاوه بوکان تیم نخست گروه خود شد و به عنوان دومین تیم از شهرستان بوکان همراه تیم کشاورز بوکان به لیگ برتر استان راه پیدا کرد.
شهرستان بوکان یکی از قطب های مهم فوتبال در آذربایجان غربی است و اکنون تیم فوتبال سردار این شهرستان در لیگ دسته دوم کشور توپ می زند.