ایپنا آذربایجان غربی:تیم والیبال ناشنوایان خراسان رضوی در حالی بر سکوی نخست مسابقات قهرمانی کشور در ارومیه جای گرفت که آذربایجان غربی نایب قهرمان شد و تیم گلستان بر جایگاه سوم تکیه داد.
این مسابقات در پی انصراف سه تیم البرز، فارس و مازندران و با شرکت پنج تیم تهران، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی و گلستان به صورت دوره ای برگزار شد.
این رقابت ها حکم انتخابی تیم ملی را داشت و در غیاب نفرات کادر فنی، سرپرست فنی این رقابت ها (اکبر سبزیکار) لیست ۲۵ بازیکن برتر را تهیه و جهت دعوت به اردوی تیم ملی به اعضای کادر فنی فدراسیون اعلام کرد.
در این لیست چهار ملی پوش به نام های رامز مجرد، جعفر علیزاده، امیر افخمی سرای و آرام داداش خانی سابقه عضویت در تیم ملی را دارند.
۶ داور بومی به نام های رضا حسن زاده، غلامرضا تقی زاده، تورج دثا، عیوض جوانشیر، وحید آزاد و مهران جوانشیر قضاوت این مسابقات را برعهده داشتند.
تیم ملی والیبال ناشنوایان ایران تیرماه سال آینده به مسابقات جهانی اعزام می شود و برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در ارومیه فرصتی برای بازیکنان جوان بود تا نظر کادر فنی را برای دعوت به اردوهای تیم ملی جلب کنند