مهیار نیکپور، امروز برای والیبال ارومیه روز بدی بود متاسفانه هم بازیکنان و هم کادرفنی تیم شهرداری در حد و توان خود نبودند و با اشتباهات فاحش خود باعث باخت سنگینی برابر تیم سایپا شدند تا دل هواداران ارومیه ای آزرده خاطر شود.
در این بازی اشتباهات مکرر رحمان داوودی باعث هدر رفتن امتیازات تیم ارومیه شده بود و عدم تعویض این بازیکن توسط مربی هواداران را کلافه کرده بود.
از یوبومیر تراویسا خواهشمندیم در بازیهای پیش رو از خود ریسک پذیری و عدم ترس بیشتری به خرج دهد مطمئنا شهر والیبال خیز ارومیه مربیانی را که دست به ریسک بزنند را بیشتر دوست دارند تا مربیان ترسو!
وقتی مربی دست به تعویض نزند و از بازیکنان ذخیره استفاده نکند هوادار نیز مربی را ریسک ناپذیر خواهد دید در صورتی که اگر به بازیکنان ذخیره میدان داده شود حتی در صورت عدم نتیجه گیری ضعف تیم در نیمکت به چشم خواهد آمد تا اشتباهات مدیریت در ابتدای فصل نمایان گردد و مربی کمتر در فشار قرار گیرد.
ما به عنوان عضوی از جامعه هواداری والیبال ارومیه از یوبومیر تراویسا خواهشمندیم کمی بیشتر ریسک پذیر باشد و در تعویض ها و تایم اوت های خود بیشتر شجاعت به خرج دهد.