به گزارش ایپنا از خوی:بعد از ظهر امروز دور دوم رقابت‌های فوتسال قهرمانی نوجوانان استان آذربایجان غربی با انجام شش دیدار در دو گروه شمال و جنوب استان به پایان رسید.

در منطقه شمال استان در شهرستان خوی دو تیم همشهری اروم شاپرک و اروم آلیاژ به مصاف هم رفتند که در پایان تیم اروم آلیاژ با نتیجه دو بر یک پیروز این دیدار شد و توانست سه امتیاز این مسابقه را کسب کند.

در دومین دیدار این گروه تیم فوتسال نوجوانان خوی مقابل تیم فوتسال سلماس صف‌آرایی کرد که در پایان با حساب شش بر دو این دیدار را واگذار کرد.

در دیگر دیدار حساس این گروه دو تیم فوتسال آینده سازان و تیم فوتسال زرین هر دو از شهرستان نقده به مصاف هم رفتند که تیم فوتسال زرین نقده توانست دو بر یک از سد همشهری خود عبور کند.

اما در گروه جنوب استان که در شهرستان تکاب برگزار می‌شود دو دیدار از سه دیدار این دور به تساوی کشید.

تیم‌های فوتسال نوجوانان قایقران تکاب با تیم فوتسال مهاباد یک بر یک به تساوی رسیدند و دو تیم فوتسال میاندوآب و بوکان پس از تلاش چهل دقیقه‌ای با نتیجه سه بر سه امتیازات را تقسیم کردند.

در آخرین دیدار دور دوم در جنوب استان تیم فوتسال نوجوانان حاجیان‌پور تکاب با دو گل توانست تیم شهدای هفتم تیر سردشت را از پیش‌رو بردارد.

در پایان دور دوم تیم فوتسال اروم آلیاژ با کسب ۶ امتیاز از دو دیدار خود در گروه شمال استان و تیم فوتسال حاجیان‌پور تکاب با همین امتیاز در گروه جنوب در جایگاه نخست ایستادند.