به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:امشب پس از برگزاری چهار دیدار، دور سوم رقابت‌های قهرمانی فوتسال پیشکسوتان شهرداری کلانشهر های کشور به کار خود پایان داد.

این رقابت‌ها که در ۲ گروه پنج تیمی برگزار می شود در گروه یک ابتدا دو تیم فوتسال شهرداری قم و تهران به مصاف هم رفتند.

در نیمه اول این دیدار تیم فوتسال شهرداری قم ۲ بر صفر با برتری مقابل تیم شهرداری تهران به رختکن رفت اما این پایان کار نبود در نیمه دوم در یک بازی زیبا تیم تهران سه گل به ثمر رساند تا یا یک گل از حریف خود پیش بیفتد اما تیم قم خیلی زود گل تساوی را به ثمر رساند.

دو تیم فوتسال شهرداری تهران و قم با تساوی ۳ بر ۳ هر کدام یک امتیاز کسب کردند تا همچنان امیدوار به صعود از گروه خود باشند.

در دومین دیدار این گروه تیم فوتسال شهرداری کرج و تیم فوتسال شهرداری اهواز به مصاف هم رفتند که در یک بازی پرگل تیم فوتسال شهرداری کرج با نتیجه هفت بر سه به برتری رسید تا با دومین پیروزی به تنهایی در صدر جدول گروه یک ایستاد.

تیم های فوتسال شهرداری تبریز و شهرداری اصفهان برگزار کننده سومین دیدار دور سوم بودند که تیم فوتسال شهرداری تبریز در یک بازی برتر توانست ۶ بر یک تیم فوتسال شهرداری اصفهان را شکست دهد و شانس صعود خود را با ۶ امتیاز افزایش دهد.

آخرین دیدار دور سوم رقابتهای فوتسال قهرمانی پیشکسوتان شهرداری های کشور بین تیم های شهرداری ارومیه و شهرداری مشهد برگزار شد.

در پایان أین دیدار تیم فوتسال شهرداری مشهد ۶ بر دو تیم شهرداری ارومیه را شکست داد.

دور چهارم این رقابتها صبح روز شنبه در سالن اداره برق ارومیه برگزار خواهد شد.

*پله به پله برای صعود می اندیشیم

مربی تیم فوتسال شهرداری تبریز پس از پیروزی تیمش در دور سوم گفت: خوشحالم امروز در یک دیدار برتر توانستیم ۶ گل به تیم فوتسال شهرداری اصفهان بزنیم و سه امتیاز ارزشمند این دیدار را کسب کنیم.

اسماعیل تقی پور اذعان داشت: درست است در یک بازی پرگل مقابل اصفهان پیروز شدیم اما این تیم یکی از تیم های خوب است و دلیلی که زیاد گل خورد پاور پلی کردن این تیم بود.

وی افزود: ما در غرور پیروزی این دیدار نخواهیم بود و پله به پله برای صعود می اندیشیم.

تقی پور تصریح کرد: فردا بازی سختی مقابل مشهد خواهیم داشت که با دور برد حریف اصلی ما خواهد بود و برنده این دیدار قطعا به دور نیمه نهایی صعود خواهد کرد.

مربی تیم فوتسال شهرداری تبریز در پایان خاطر نشان کرد: قضاوت داوران در این دوره از رقابت‌ها از سطح بالایی برخوردار است و اشتباهات کمی را شاهد هستیم.

*خوشحالم تیم میزبان را شکست دادیم

مربی تیم فوتسال شهرداری مشهد پس از پایان دیدار تیمش مقابل تیم فوتسال شهرداری ارومیه که با نتیجه پر گل ۶ بر ۲ به پایان رسید گفت: خوشحالم تیم میزبان را شکست دادیم و سه امتیاز این دیدار را کسب کردیم.

مهدی اسلام فر اظهار داشت: نیمه اول دیدار ما با توجه به اینکه تیم ما خسته بود به مشکل برخوردیم و باعث شد در لحظاتی از بازی تیم شهرداری ارومیه عقب بیفتیم.

وی ادامه داد: ما چون یک بازی کمتر داریم و یک دور با قرعه استراحت روبرو شدیم فردا دو دیدار انجام خواهیم داد و باید انرژی بازیکنان را تقسیم کنیم.

مربی تیم فوتسال شهرداری مشهد اذعان داشت: ما یک دیدار حساس با تبریز داریم که با توجه به بردهای پی پای خود در صدر جدول قرار دارد و ما نیز با چهار امتیاز در تعقیب این تیم هستیم و دیدار ما با این تیم برای صعود به دور نیمه نهایی خواهد بود.