به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:در دیدار اول دور پایانی رقابت‌های قهرمانی جوانان استان تیم فوتسال قایقران تکاب به مصاف تیم شاهین میاندوآب رفت، در این دیدار تیم فوتسال قایقران تکاب در همان دقایق ابتدایی بازی اولین گل بازی را به ثمر رساند تا از میزبان خود پیش بیفتد.

در ادامه نیمه اول تیم فوتسال قایقران تکاب گل دوم را نیز به ثمر رساند تا دو بر صفر از تیم فوتسال شاهین میاندوآب پیش بیفتد، نیمه اول این دیدار با نتیجه دو بر صفر به سود تیم قایقران تکاب به پایان رسید.

با آغاز نیمه دوم تیم فوتسال شاهین میاندوآب برای جبران گل‌های خورده حملات خود را به صورت سیستم پنج نفره ادامه داد و توانست دو گل خورده را جبران کند.

در دقیقه ۲۸ بازی تیم فوتسال قایقران تکاب گل سوم بازی را به ثمر رساند تا با یک گل اختلاف از حریف خود پیش باشد.

در دقایق پایانی تیم فوتسال شاهین میاندوآب صاحب یک موقعیت پنالتی شد که توسط جاوید بسیج توپ را وارد دروازه تیم قایقران تکاب کرد.

این دیدار با نتیجه سه بر سه مساوی به پایان رسید تا تیم فوتسال قایقران تکاب با این نتیجه مقام سومی را از دست دهد.

در بازی پایانی تیم فوتسال اروم آلیاژ به مصاف تیم بازرگانی جوادی‌فر پیرانشهر رفت، در این دیدار تیم فوتسال اروم آلیاژ در نیمه اول با نتیجه سه بر صفر از حریف خود پیش افتاد.

در ادامه بازی تیم فوتسال اروم آلیاژ دو گل دیگر به ثمر رساند تا پنج بر صفر از تیم فوتسال بازرگانی جوادی‌فر پیرانشهر پیش بیفتد و سپس از بازیکنان ذخیره خود استفاده کرد که نیم فوتسال بازرگانی جوادی‌فر توانست سه گل از گل‌های خورده خود را جبران کند.

تیم فوتسال اروم آلیاژ ارومیه با شکست پنج بر سه تیم فوتسال بازرگانی جوادی‌فر توانست مقام قهرمانی مسابقات فوتسال جوانان آذربایجان غربی را به دست آورد.

تیم فوتسال هیات فوتبال خوی پس از تیم اروم آلیاژ به مقام دوم رسید و تیم فوتسال بازرگانی جوادی‌فر در جایگاه سوم ایستاد.

تیم فوتسال اروم آلیاژ ارومیه با قهرمانی در این رقابت‌های به عنوان نماینده آذربایجان غربی در مسابقات قهرمانی جوانان کشور حاضر خواهد شد.

*برای قهرمانی در این رقابت‌ها زحمات زیادی کشیدیم

سرمربی تیم فوتسال اروم آلیاژ ارومیه پس از قهرمانی تیمش در رقابت‌های فوتسال قهرمانی جوانان آذربایجان غربی، گفت: برای قهرمانی در این رقابت‌ها زحمات زیادی کشیدیم و این قهرمانی حق ما بود.

مرتضی نجف‌نژاد اظهار داشت: از چهار ماه پیش تمرینات خود را آغاز کرده‌ایم و با هدف قهرمانی مسابقات فوتسال جوانان استان به تلاشمان ادامه دادیم و امروز پس از چهار ماه نتیجه زحماتمان را گرفتیم.

وی اذعان داشت: در مجموعه اروم آلیاژ بر روی رشته فوتسال تمرکز کردیم و برای پیشرفت این رشته برنامه‌ریزی خوبی انجام دادیم به طوری‌که هر سه تیم فوتسال نونهالان، نوجوانان و جوانان ما مقام آوردند.

نجف‌نژاد تصریح کرد: امیدوارم با حمایت مسئولین در آینده‌ای نزدیک بتوانیم فوتسال ارومیه را بر بلندای افتخار کشور ببینیم.

سرمربی تیم فوتسال اروم آلیاژ خاطرنشان کرد: تیم بزرگسالان ما در لیگ دسته دوم فوتسال کشور حاضر خواهد بود و همچنین تمام رده‌‌های سنی ما به عنوان نماینده آذربایجان غربی هستیم و برای این رقابت‌ها باید شبانه‌روزی تلاش کنیم و به اهدافتان برسیم و امیدوارم نماینده شایسته‌ای برای آذربایجان غربی باشیم.

*مسابقات از سطح کیفی بالایی برخوردار بود

سرپرست فنی مسابقات فوتسال قهرمانی جوانان آذربایجان غربی در پایان این رقابت‌ها، اظهار داشت: مسابقات فوتسال قهرمانی جوانان استان در ابتدا با حضور هشت تیم در دو منطقه شمال و جنوب برگزار شد و از هر منطقه دو تیم به مرحله نهایی صعود کردند.

فرخ سامه تصریح کرد: دور نهایی با حضور تیم‌های ارومیه، پیرانشهر، خوی، میاندوآب و تکاب به میزبانی شهرستان میاندوآب برگزار شد.

وی افزود: سطح کیفی این مسابقات بسیار بالا بود و نتایج پرگلی که به دست آمد بیانگر این موضوع است.

سامه ادامه داد: خوشبختانه تیم‌های این دوره از رقابت‌ها از اخلاق ورزشکاری برخوردار بودند که باعث می‌شود بازیکنان جوان در آینده روح جوانمردی داشته باشند.

این مسؤول تصریح کرد: تیم فوتسال اروم آلیاژ ارومیه با شکست تمام حریفان به مقام قهرمانی رسید و به عنوان نماینده آذربایجان غربی در مسابقات فوتسال قهرمانی کشور حاضر خواهد بود.

سرپرست فنی مسابقات فوتسال با اشاره به مسابقات فوتسال بزرگسالان، گفت: لیگ برتر فوتسال بزرگسالان از دهه اول دی‌ماه آغاز خواهد شد و برای برگزاری مسابقات لیگ دسته یک هم در حال برنامه‌ریزی هستیم.