به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:شاگردان جوان ساسان خداپرست در تیم شهرداری ارومیه به عنوان صدرنشین گروه یک این مسابقات روز پنجشنبه در دیداری حساس و دیدنی به مصاف تیم دوم ‌جدول سپهر الکتریک قزوین رفتند و توانستند در حضور پر شور تماشاگران این شهر با نتیجه سه بر یک پیروز میدان شوند.
تیم شهرداری جوان ارومیه در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب ۲۵ بر ۲۳ ، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۰ پیروز شدند ولی ست سوم را ۲۵ بر ۲۱ به حریف واگذار کردند.
در ترکیب تیم شهرداری جوان ارومیه ایرج میکائیل زاده، امیر برزگر، امیر خداپرستی، علی رشیدی، امیرحسین درخشان، توحید اصغری، سجاد سیفی نیا، احد رضایی، صابر علیپور، امیر قربانی، میلاد فتاحی، سعید مرادی، مهدی ساعدی فر و محمد قزلباش نشان حضور داشتند.
تیم های شهرداری جوان ارومیه و فرمانداری مقاومت مهاباد به عنوان نماینده آذربایجان غربی در گروه یک این رقابت با عقاب سبلان، سیاوش سام فردیس، عقاب تهران، فولاد ویان همدان، کاله جوان و سپهر الکتریک قزوین هم گروه هستند.
تیم شهرداری جوان ارومیه با کسب چهارمین پیروزی متوالی با ۱۱ امتیاز در صدر جدول جا خوش کرده است و روز چهارشنبه آینده در هفته پنجم‌ این رقابت ها در سالن ۶۰۰۰ نفری غدیر ارومیه میزبان تیم اتحاد جوان همدان است.