به گزارش ایپنا از بوکان:تیم دبیرستان شهید باکری بوکان روز سه شنبه (۹ آذر ماه) با غلبه بر حریف قدرتمند خود دبیرستان جمهوری فاتح رقابت های فوتسال آموزشگاه های بوکان در مقطه دوم متوسطه شد.

در این دیدار که با حضور جمعی از مسئولان شهرستانی در سالن سوم خرداد برگزار شد تیم دبیرستان شهد باکری توانست در یک رقابت نزدیک دبیرستان جمهوری را با نتیجه‌ی سه بر دو شکست دهد و به مقام قهرمانی این رقابت‌ها دست یابد.

در دیدار رده‌بندی این راقبت ها نیز تیم دبیرستان استقلال مقابل ۱۴خرداد با نتیجه‌ی چهار بر دو به برتری دست یافت و مقام سوم رقابت‌ها را به خود اختصاص داد.

این مسابقات با شرکت ۱۲تیم از مورخه‌ی دوم آذرماه و به مدت ۶روز در محل سالن سوم‌خرداد برگزار گردید.

احمد رحمانی مدیر آموزش و پرورش بوکان در آیین اختتامیه این دوره از مسابقات، ضمن تقدیر و تشکر از زحمات برگزار کنندگان و تبریک به مربیان ، سرپرستان و بازیکنان تیم ها در سخنانی با اشاره به نقش حوزه روانی حرکتی در ورزش گفت: فعالیت های حرکتی موجب آرامش و تنوع، پس از یک مدت طولانی کار، مطالعه و تحمل فشارهای روانی است افراد پس از آن با انرژی تازه ای به کار خود مراجعه می کنند

وی تصریح کرد: تسلط به مهارتهای جسمانی، اعتماد به نفس و خودباوری افراد را تقویت می کند، با کسب مهارت آنها احساس کمال می کنند که این احساس، حس رضایت و صلاحیت آنها را افزایش می دهد.

در پایان این دوره از مسابقات کاپ قهرمانی و هدیه و لوح تقدیر به تیم قهرمان و نایب قهرمان اهداء گردید