به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:دیدارهای هفته دهم این رقابت ها روز جمعه ۱۹ آبان ماه در شهرهای مختلف پیگیری شد و در یکی از این دیدارها که در زمین چمن تختی ارومیه با حضور پاتریشیا گونزالس، نماینده رسمی فیفا از کشور اسپانیا برگزار شد، تیم همیاری آذربایجان غربی با نتیجه ۲ بر یک برابر میهمان ایلامی خود تن به شکست داد.
در نیمه نخست این دیدار تیم همیاری آذربایجان غربی با گل دقیقه ۱۵ آیناز غیایی از حریف خود پیش افتاد و بازیکنان ۲ تیم با همین نتیجه به رختکن رفتند.
در نیمه دوم حواشی زیادی در جریان بازی اتفاق افتاد و بازیکنان ایلام برای کسب موقعیت گل زنی و کشیده شدن بازی به نتیجه تساوی، بازی را به حاشیه کشیدند و برای ایجاد جنگ روانی تلاش کردند.
نخستین گل تیم پالایش گاز ایلام پس از کش و قوس های فراوان در دقیقه ۷۷ توسط زهرا حاتم نژاد به ثمر رسید و چهار دقیقه بعد ضربه محکم همین بازیکن با دفع ناقص دروازه بان، وارد دروازه همیاری آذربایجان غربی شد تا سه امتیاز این دیدار خانگی نصیب مهیمان شود.
این دیدار پر حاشیه ۱۰ دقیقه وقت اضافی با داوری سرور ساعدی در پی داشت و ژاله طوفانی، آرزو رضایی و مهناز زکایی به عنوان کمک داوران دوم تا چهارم ایفای نقش کردند؛ افسانه هاشمی ناظر و اعظم غلامی نماینده فدراسیون در این دیدار بودند.
در این دیدار یاسمن فرمانی و آیسان رضایی از تیم همیاری آذربایجان غربی با کارت زرد حاکم این دیدار جریمه شدند.
مربیگری تیم همیاری آذربایجان غربی را سمیه کبیری، سرپرستی آن را نارینه بدل زاده و کاپیتانی تیم را پریا خلیل زاده بر عهده داشتند.
به گزارش ایرنا، تیم های شهرداری بم، استقلال خوزستان، خیبر خرم آباد، قشقایی شیراز، آرسن تهران، همیاری آذربایجان غربی، آینده سازان میهن نجف آباد، ذوب آهن اصفهان، پالایش گاز ایلام، شهرداری سیرجان، راه یاب ملل سنندج و استقلال تهران ۱۲ تیم حاضر در رقابت های لیگ برتر باشگاه های کشور است.
تیم همیاری آذربایجان غربی در هفته یازدهم این رقابت ها روز جمعه آینده میهمان تیم راه یاب ملل سنندج است.
امسال اغلب بازیکنان تیم همیاری آذربایجان غربی بومی هستند و تنها ۶ بازیکن غیر بومی به خدمت گرفته شده است.