به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:رقابت های گروه ۲ بسکتبال با ویلچر کشور در روزهای ۱۸ و ۱۹ آبان ماه جاری با حضور تیم های شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، هیات بسکتبال با ویلچر ایلام و شهرداری بوکان در سالن سه هزار نفری میلاد نور بوکان برگزار شد.
در این دوره از رقابت ها تیم شهرداری تبریز با کسب ۱۱ امتیاز در مجموع بازی های رفت و برگشت در جایگاه نخست و تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری بوکان نیز با کسب ۹ امتیاز و تفاضل گل بیشتر در جایگاه دوم گروه ۲ قرار دارد.
تیم های بسکتبال با ویلچر هیات ایلام و شهرداری ارومیه به ترتیب هرکدام با کسب ۹ و هفت امتیاز در جایگاه سوم و چهار گروه خود قرار دارند.
تیم شهرداری بوکان به عنوان یکی از ۲ نماینده استان آذربایجان غربی سه سال سابقه حضور در لیگ دسته یک بسکتبال با ویلچر کشور را در کارنامه خود دارد.
در این مسابقات ۶۰ ورزشکار در قالب چهار تیم مسابقات خود را در شهرستان بوکان برگزار کردند.
مرحله سوم مسابقات گروه ۲ بسکتبال با ویلچر کشور در روزهای ۱۵ و ۱۶ دی ماه جاری با حضور تیم های شهرداری تبریز، شهرداری ارومیه، هیات ایلام و شهرداری بوکان در استان ایلام برگزارمی شود.
در گروه یک این رقابت ها نیز چهار تیم آلومینیوم المهدی هرمزگان، شهید فیاض بخش مشهد، هیات بسکتبال یزد و هیات بسکتبال البرز با هم به رقابت می پردازند.
به گزارش ایرنا، محمد نعمتی مربی تیم بسکتبال با ویلچر شهرداری بوکان در حاشیه این مسابقات در جمع خبرنگاران خواستار حمایت مسئولان شهری از این تیم شد و گفت: از مسئولان خواهش می کنم که تیم را یاری کرده و از آن حمایت مادی و معنوی کنند.