به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:این دیدار در حالی عصر روز پنجشنبه در زمین حریف برگزار شد که تیم شهرداری ارومیه در جایگاه دوم و تیم مهدیه تبریز در رتبه سوم قرار داشتند و این امر حساسیت بازی را ۲ چندان کرده بود.
تیم شهرداری ارومیه در دقایق آغازین این دیدار چندین فرصت گلزنی را از دست داد ولی در ادامه بازی متعادل تر شد به طوری بازیکنان بدون به ثمر رساندن گل به رختکن رفتند.
در آغاز نیمه دوم تیم میزبان نخستین گل این دیدار را به ثمر رساند و پس از آن تیم شهرداری ارومیه در حالی که به علت اخراج یکی از بازیکنانش ۱۰ نفره بازی می کرد در دقیقه ۸۰ بر روی فرار محمد امین نشاطی به گل تساوی دست یافت و یک امتیاز با ارزش این دیدار خارج از خانه را کسب کرد.
تیم شهرداری ارومیه هم اکنون با کسب ۱۷ امتیاز بالاتر از تیم گسترش فولاد در صدر جدول رده بندی قرار دارد و پنجشنبه هفته آینده میزبان تیم دبیری تبریز خواهد بود.
تیم های شهرداری ارومیه، گسترش تبریز، دبیری تبریز، ایرانیان اردبیل، مهدیه تبریز، شهرداری اردبیل و ذوب آهن اردبیل هفت تیم حاضر در گروه چهار رقابتهای لیگ برتر کشور هستند.
امسال پوریا بابازاده فوتبالیست نونهال آذربایجان غربی پس از حضور در چندین مرحله اردوی انتخابی تیم ملی زیر ۱۴ سال ایران، در ترکیب نهایی این تیم قرار گرفت و خرداد ماه سال جاری به رقابتهای قهرمانی آسیا در تاجیکستان اعزام شد.