به گزارش ایپنا:در پایان رقابت های بین المللی پینگ پنگ طرح امید کشورهای آسیای میانه که با حضور کشورهایی از حاشیه دریای خزر و آسیای مرکزی به میزبانی آلماتی پایتخت قزاقستان برگزار شد، دو نماینده ایران در بخش پسران و دختران توانستند بر سکوی قهرمانی این رقابت ها قرار گیرند.
در بخش دختران الینا رحیمی پینگ پنگ باز نونهال مهابادی توانست با برتری بر حریفانی از کشورهای میزبان و ورزشکارانی از ازبکستان، ترکمنستان و قرقیزستان به قهرمانی دست یابد.
رحیمی که پیش از این نیز در رقابت های طرح امید کشور به قهرمانی رسیده بود با کسب جایگاه اول رقابت های امید آسیای میانه، مجوز حضور در مرحله نهایی طرح امید آسیا را کسب کرد.
کیوان رحمانی، رئیس هیات پینگ پنگ مهاباد در این خصوص به خبرنگار ایرنا گفت: خبر قهرمانی ورزشکار شایسه آذربایجان غربی و شهرستان مهاباد در آخر هفته به واقع خبر مسرت بخشی برای ما بود و همین افتخار آفرینی ها است که ما را به فعالیت بیشتر وا می دارد و امیدواریم این افتخارات تداوم داشته باشد.
شرکت کنندگان این رقابت ها متولدان سال های ۲۰۰۵ و ۲۰۰۶ میلادی هستند و بر این اساس دو نونهال کشورمان نیز که در سال های گذشته با درخشش در رقابت های کشوری قهرمانی های متعددی را کسب کرده اند به این مسابقات اعزام شدند.
این مسابقات روز گذشته در قزاقستان به پایان رسید.