به گزارش ایپنا از ارومیه:پیکر پیشکسوت و اسطوره فوتبال ارومیه و آذربایجان غربی روز سه شنبه در میان حزن و اندوه حاضران، با انجام مراسم ویژه ای تشییع و به خاک سپرده شد.

 مراسم یادبود و وداع با جعفر الماسی فوتبالیست پیشکسوت و اسبق تیم ملی با حضور استاندار آذربایجان غربی و جمعی از ورزشکاران، قهرمانان، مسئولان و مردم ورزش دوست شهر ارومیه برگزار شد.

تشییع پیکر جعفر الماسی امروز سه شنبه طی مراسمی به یاد این ورزشکار از سوی دوستدارانش در ورزشگاه جهان پهلوان تختی ارومیه برگزار و سپس در میان حزن و اندوه حاضران در مزار باغ رضوان ارومیه به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع پیکر این قهرمان ورزشی جمعی از مسئولان اداره کل ورزش و جوانان آذربایجان غربی، پیشکسوتان و مسئولان ادارات و ارگانهای دولتی نیز حضور داشتند.

جعفر الماسی پیشکسوت و اسطوره فوتبال ارومیه شامگاه روز دوشنبه دارفانی را وداع گفت.

مرحوم جعفر الماسی پیشکسوت فوتبال استان در دوم تیر ماه امسال در پارک ائلرباغی ارومیه در حین ورزش دچار ایست قلبی شده ودر بستر بیماری بود.

مرحوم الماسی پس از تحمل ماهها رنج و بیماری شامگاه دوشنبه در سن ۵۵ سالگی در منزل شخصی خود درگذشت.

این پیشکسوت فوتبال آذربایجان غربی نخستین بازی رسمی خود را به همراه بزرگانی همچون صادق اسدی، نجف خشایی و عنایت قحاری از تیم صنعت نفت ارومیه آغاز کرده و سپس در تیم های فرمانداری، برق و پاکدیس ارومیه توپ زده است.

مرحوم الماسی تا سن ۳۷ سالگی توپ زده و به همراه تیم پاکدیس ارومیه مقام نایب قهرمانی دور رفت رقابت های لیگ برتر ایران را کسب کرده است و نخستین فوتبالیست دعوت شده به تیم ملی از خطه آذربایجان غربی بود.