دومین مرحله مسابقات بدمینتون مرحله دوم رنکینگ جوانان پسر کشور جام ‘میش مرغ’ در بوکان آغاز شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا آذربایجان غربی، این مسابقات که به مدت ۲ روز برگزار می شود ۷۸ بدمینتون باز جوان کشور در قالب ۱۹ استان به صورت انفرادی و ۲ نفره با هم به رقابت می پردازند.
در این رقابت ها ۵۴ بدمینتون باز جوان کشور در انفرادی و ۲۴ ورزشکار به صورت ۲ نفره با هم به رقابت خواهند پرداخت که در پایان نفرات برتر به اردوی تیم ملی دعوت می شوند.
در مراسم افتتاح مسابقات بدمینتون جوانان پسر کشور عضو هیات رئیسه مجلس و نماینده مردم شهرستان بوکان در مجلس شورای اسلامی با تبریک هفته وحدت و ولادت پیامبر اسلام(ص)گفت: برگزاری مسابقات در سطح کشوری و با حضور استان های مختلف فرهنگ های مختلف کشوری را بیشتر به هم گره می زند تا همواره ایران همدل و یکپارچه داشته باشیم.
محمد قسیم عثمانی افزود: ورزشکاران سفرای بی نام و نشان هستند که باعث می شوند ملیت ها و قومیت های مختلف کشورها به دور از حاشیه های سیاسی به هم گره بخورند.
عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی از شهرستان بوکان به عنوان یکی از قطب های مهم ورزشی کشور در بدمینتون یاد کرد و گفت: برگزاری این مسابقات جایگاه ورزشی بوکان را بیش از پیش ارتقاء می دهد.
وی اظهار کرد: دولت تدبیر و امید با ایجاد همدلی در میان اقوام ایرانی زمینه پیشرفت در زمینه های مختلف را در سطح کشور ایجاد کرده است.
دومین مرحله مسابقات بدمینتون مرحله دوم رنکینگ جوانان پسر کشور ‘جام میش مرغ’ ظهر امروز/جمعه/ با حضور نمایندگان فدراسیون بدمینتون جمهوری اسلامی، مسئولان استانی، نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی در سالن شهید مطهری دانشگاه آزاد اسلامی واحد بوکان آغاز شد.
به گزارش ایپنا، برگزاری مسابقات بدمینتون جام میش مرغ برای دومین سال متوالی است که به میزبانی شهرستان بوکان در جنوب استان آذربایجان غربی برگزار می شود.