به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:مسابقات فوتسال و والیبال جام هفته وحدت در دانشگاه فرهنگیان سلماس با برگزاری مسابقه فینال و مشخص شدن تیم قهرمان به کار خود پایان داد.

شریف حاجی فر مسئول برگزاری این مسابقات در گفت و گو با خبرنگار ایسنا گفت: مسابقات ورزشی جام هفته وحدت دانشگاه فرهنگیان سلماس در دو رشته ورزشی والیبال و فوتسال با شرکت ۴ تیم در رشته والیبال و ۶ تیم در رشته فوتسال بصورت دوره ای برگزار شد.

حاجی فر افزود: در رشته والیبال تیم های شهید آوینی و شهید جبارزاده در مرحله فینال به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم شهید آوینی موفق شد با نتیجه ۳بر ۱ تیم مقابل را مغلوب خود کرده و قهرمان این دوره از رقابت‌ها شود.

وی اظهار کرد: در رشته فوتسال هم تیمهای کانون هلال احمر و پایگاه مقاومت شهید آوینی دانشگاه به مرحله فینال راه پیدا کردند و تیم هلال احمر موفق شد با نتیجه ۴بر۳  پیروز مسابقه فینال شده و قهرمان جام وحدت دانشگاه شود.

فریدون مخانی سرپرست دانشگاه فرهنگیان سلماس نیز در خصوص برگزاری این مسابقات تصریح کرد: برادران و دانشجومعلمان اهل تشیع و تسنن در کنار یکدیگر با کمال محبت و آرامش در این دانشگاه به تحصیل مشغولند.

وی تصریح کرد: هدف از برگزاری چنین برنامه ها و مسابقاتی، تقویت حس وحدت و برادری در بین دانشجومعلمان در فضایی سالم و ورزشی است که در قالب رقابت ورزشی روحیه تعاون و همکاری را بین دانشجومعلمان شیعه و سنی گسترش دهند.

سرپرست دانشگاه فرهنگیان در پایان از تلاشهای مسئول و هیئت اجرایی مسابقات و داوران و امدادگران و دیگر عوامل برگزاری این مسابقات به جهت برگزاری مطلوب این مسابقات تقدیر و تشکر نمود.