به گزارش ایپنا از ارومیه:هفته هشتم لیگ برتر والیبال عصر چهارشنبه در پنج شهر آغاز می شود و تیم های صدرنشین روز سختی را دارند چرا که رقبای آنها در بازی های امروز تجربه پیروزی مقابل تیم های صدرنشین را دارند. بانک سرمایه تنها یک شکست در بازی های گذشته دارد، آن هم مقابل صالحین ورامین و این تیم باید رو در روی پیکان قرار بگیرد.
تقابل تیم هایی که هدایت آنها را دو دوست قدیمی بر عهده دارند، پیمان اکبری و محمد ترکاشوند که حالا به عنوان سرمربی رو در روی هم قرار خواهند گرفت. صالحین تیم بسیار آماده و کاملی برای این فصل است اما مشکلات مالی و بدقولی مسولان شهر تاثیرات منفی خود را روی تیم گذاشته و تمرینات آنها در هفته گذشته هم با اختلالاتی رو به رو بود. با این حال آنها تنها تیمی هستند که موفق به پیروزی مقابل بانک سرمایه شده اند و برای بازی با پیکان هم انگیزه های بسیار بالایی دارند.
این دیدار نکته مهم دیگری هم دارد، تقابل امیر حسینی و سعید معروف، که در ۱۵ سال اخیر این دو پاسوری تیم ملی را بر عهده داشتند. امیر حسینی سال ها در پیکان کاپیتان و پاسور بود که ۶ قهرمانی را توانست با این تیم در ایران به دست بیاورد و بهترین روزهای ورزشی خود را در لباس این تیم گذراند. در طرف مقابل سعید معروف هم که حالا جزو بهترین های دنیا است لباسی را بر تن دارد که سال های برتن حسینی بود اما ورامینی ها تنها یک سابقه قهرمانی در لیگ دارند و آن هم به سالی بازمی گردد که معروف کاپیتان این تیم بود. دو کاپیتان، دو رهبر و دو رقیب قدیمی حالا رقابت بسیار نزدیکی با هم دارند که برای شکست تیم های سابق خودشان انگیزه های زیادی دارند.
* تمام بازی های هفته هشتم لیگ برتر والیبال:
تهران، ساعت ۱۵ و ۳۰ دقیقه، خانه والیبال
پارسه تهران – بانک سرمایه
داور اول: کیوان عابدزاده، داور دوم: قادر صادقی

 

تهران، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه، خانه والیبال
پیکان تهران – صالحین ورامین
داور اول: ابراهیم فیروزی، داور دوم: داود نافعی

 

گنبد، سالن المپیک، ساعت ۱۷ و ۳۰ دقیقه
هاوش گنبد – سازمان عمران شهرداری ساری
داور اول: فرهاد شاهمیری، داور دوم: اسماعیل رزقی

 

اردکان، سالن آیت الله خاتمی، ساعت ۱۷
خاتم اردکان – سایپا تهران
داور اول: بهروز جعفری، داور دوم: وحید پورکاشیان

 

آمل، سالن پیامبر اعظم (ص)، ساعت ۱۷
کاله مازندران – شهرداری تبریز
داور اول: حمید راهجردیان، داور دوم: مهرداد شوشتری

 

ارومیه، سالن غدیر، ساعت ۱۷
شهرداری ارومیه – شهرداری اراک
داور اول: مسعود یزدان پناه، داور دوم: محمدرضا درفش کاویان