به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:حسین نیرویار امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه اظهار داشت: صبح امروز با ابلاغ رئیس هیات فوتبال شهرستان ارومیه نائب رئیس امور بانوان منصوب شد.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان غربی گفت: پریناز بهرام‌زاده که تحصیلکرده علوم ورزشی است و در رشته‌های مختلف ورزشی حضور داشته به عنوان نایب رئیس در امور فوتبال بانوان فعالیت خواهد کرد.

این مسئول با بیان اینکه فوتبال بانوان در حال رشد است، افزود: بانوان فوتبالیست آذربایجان غربی در لیگ برتر فوتبال کشور حضور داشته و در رتبه سوم این رقابت‌ها حضور دارند.

نیرویار اذعان داشت: با برنامه‌ریزی اصولی برای آموزش فوتبال بانوان سعی داریم در رده‌های سنی نوجوانان و جوانان بازیکنان این رشته را پرورش دهیم تا در آینده پشتوانه خوبی از لحاظ کمیت داشته باشیم.

دبیر هیات فوتبال آذربایجان غربی با اشاره به دعوت بازیکنان دختر به تیم ملی فوتبال کشور ادامه داد: در فوتبال بانوان همیشه از آذربایجان غربی در تیم‌های ملی نماینده داشتیم و مریم یکتایی، پریا خلیل‌زاده، آیسا رضایی و چندین و چند نفر دیگر در رقابت‌های آسیایی شرکت کرده‌اند.

وی اظهار داشت: سحر محمدزاده بازیکن تیم فوتبال ماکو به اردوی تیم ملی نوجوانان کشور دعوت شده است و باید دهه اول آذرماه در این اردو شرکت کند.

نیرویار خاطرنشان کرد: اگر کمی حمایت از سوی مسئولین در رابطه با تیم فوتبال لیگ برتری آذربایجان غربی انجام شود، این تیم می‌‌تواند امسال در رتبه خوبی قرار گیرد و مقام کسب کند و انگیزه‌ای برای فوتبال آموزان دختر در شهرستان‌های آذربایجان غربی شود.