به گزارش ایپنا از ارومیه:عصر امروز دور سوم رقابت‌های قهرمانی نوجوانان آذربایجان غربی با انجام سه دیدار در هر گروه شمال و جنوب استان بکار خود خاتمه داد.

در گروه جنوب استان تیم فوتسال نوجوانان حاجیان پور تکاب با شکست چهار بر دو تیم فوتسال بوکان با کسب سه امتیاز این دیدار مجموع امتیازات خود را به ۹ رساند تا یکی از شانس‌های اول صعود به دور نهایی باشد.

در دومین دیدار این گروه تیم فوتسال هفت تیر سردشت با گل ثانیه‌های پایانی خود توانست سه بر دو تیم فوتسال میاندوآب را شکست دهد و تیم پیروزی میاندوآب با این شکست از گردونه رقابت‌ها حذف شد و شانسی برای صعود ندارد.

تیم های فوتسال نوجوانان مهاباد و قایقران تکاب در یک بازی نزدیک و حساس به تساوی دو بر دو رسیدند تا سهم هر کدام یک امتیاز از این دیدار باشد.

در گروه شمال استان در اولین دیدار تیم فوتسال اروم شاپرک ارومیه توانست در یک بازی پر گل ۶ بر چهار تیم فوتسال سلماس را شکست دهد.

تیم اروم آلیاژ دیگر تیم شهرستان ارومیه با نتیجه پنج بر یک تیم فوتسال آینده‌سازان نقده را شکست داد تا برای صعود همچنان امیدوار باشد.

در آخرین دیدار دور سوم گروه شمال استان تیم فوتسال خوی میزبان این رقابت‌ها به مصاف تیم زرین نقده رفت تا با حساب ۶ بر یک پیروز این دیدار باشد.

نکته جالب توجه این مسابقات بازی‌های پرگل منطقه شمال استان نسبت به جنوب استان است که در دور سوم ۲۳ گل در گروه شمال و ۱۵گل در گروه جنوب استان به ثمر رسید.