تیم فوتبال کاویان نقده نماینده استان آذربایجان غربی در شهرستان نقده میزبان تیم فوتبال پاراگ تهران بود.

با حضور ۵۰۰ تماشاگر و هوادار تیم فوتبال کاویان نقده بازی توسط این تیم آغاز شد و در همان دقیقه آغازین بازی یک توپ ربایی از هافبک‍‌های تیم پاراگ تهران حمله‌ای بر روی دروازه تیم میزبان تدارک دیده شد و با غفلت مدافعین تیم کاویان نقده اولین گل بازی به ثمر رسید و تیم فوتبال پاراگ توانست یک بر صفر از میزبان خود پیش بیافتد.

در ادامه بازی تیم فوتبال کاویان نقده که نمی‌خواست در خانه شکست بخورد دست به تغییر تاکتیک و هجومی کردن تیم زد اما در دقیقه ۱۳ بازی بر روی یک ضربه ایستگاهی از سمت راست دروازه تیم فوتبال کاویان نقده و ارسال آن توسط بازیکن پاراگ تهران مدافع پیش تاخته این تیم توپ را با ضربه سر از روی محوطه جریمه وارد دروازه تیم فوتبال کاویان نقده کرد تا دومین گل این بازی هم به سود تیم پاراگ به ثمر رسیده باشد.

تا پایان نیمه اول این دیدار تلاش‌های هر دو تیم نتیجه‌ای در بر نداشت و با همان دو گل تیم پارگ تهران خاتمه یافت.

در نیمه دوم تیم فوتبال کاویان نقده دست به تعویض سه بازیکن خود زد تا با افزایش مهاجمانش بتواند گل‌های خورده را جبران کند اما تلاش این تیم در ۴۵ موثر نبود و نتوانست گلی به ثمر رساند و با نتیجه دو بر صفر این دیدار به مهمان خود تیم فوتبال پاراگ تهران واگذار کرد.

تیم فوتبال کاویان نقده با قبول شکست دو بر صفر مقابل تیم پاراگ تهران سه امتیاز حساس خانگی را از دست داد و با بحران سقوط از لیگ دسته سوم کشور دسته و پنجه نرم می‌کند.
نماینده مردم شهرهای نقده و اشنویه در مجلس شورای اسلامی مهمان ویژه این دیدار بود که قبل از بازی با بازیکنان هر دو تیم خوش و بش کرد.