به گزارش ایپنا آذربایجان غربی:روزی که یوبومیر تراویسا وارد شهر عشاق والیبال ایران شد همه هواداران عاشق در ذهن خود قهرمانی را با این بزرگ مرد والیبال ترسیم می کردند یکی تیم را قهرمان ایران می دانست دیگری تیم را راهی مسابقات آسیایی می کرد اما افسوس و صد افسوس که بازی روزگار در باشگاه شهرداری ارومیه جوری دیگر رقم می خورد
به نظر می رسد همه اینکارها همانند زنجیر بهم وصل شده تا تراویسا روزهای خوشی را با هواداران رقم نزند

تراویسا از ایتالیا تا اخراج از هتل جهانگردی ارومیه؛؛

تراویسا بعد از حضور در ارومیه و شروع کار در این شهر والیبالی خوب می دانست که کار سختی برای حضور در لیگ والیبال ایران دارد اما نمی دانست که شاید این کار بسیار سخت از آن چیزی که می پنداشت باشد.
تراویسا بعد از ورود و خوش آمدگویی و استقبال گرم هواداران در هتل جهانگردی اسکان داده شد.
هر روز بهانه های واهی برای تحویل منزل شخصی این مربی از سوی باشگاه اعلام میشد تا کار به جایی رسید که هتل جهانگردی تمامی وسایل تراویسا بیرون گذاشت و مودبانه عذر وی را خواست.
به نظر می رسید باشگاه چندان لی تقصیر در این قضایا نبود.

تراویسا و عدم امکانات تمرینی باشگاه

تمرینات تیم والیبال شهرداری ارومیه با حضور بازیکنان بومی و جوانان و بازیکنان تستی با حضور تراویسا استارت زده شد اما مشکل تامین زمین والیبال ساحلی و همچنین تحویل پیراهن تمرینی برای بازیکنان از سوی باشگاه پلان دوم را برای خروج تراویسا از ارومیه را رقم زد.

تراویسا و سبد خالی از لیست خرید بازیکنان

فصل نقل و انتقالات رسمی شروع شد تراویسا بازیکنان مد نظرش را به باشگاه شهرداری اعلام کرد یکی از مهمترین بازیکنانی که تراویسا برای تیمش می خواست علیرضا مباشری بود که در چندین مصاحبه نیز اعلام کرد باشگاه بازیکنانی را که می خواهم در اختیار بگذارد من تیم را به فینال می رسانم. مباشری در تمرین شهرداری ارومیه حاضر شد تا هواداران مشکلات قبلی را به فراموشی بسپارند اما باشگاه شهرداری با اعلام اینکه بر سر قرارداد توافق ندارند با این بازیکن قرارداد نبستند اما هر روز بازیکن جدیدی برای تست به تراویسا معرفی کردند به نظر می رسد بیان توافق مالی کمی بعید به نظر می رسد چرا که شهرداری یکی از گرانقیمت ترین تیم های لیگ برتر است.

تراویسا و آلترناتیوی به نام خداپرست!!

در روزهایی که صبح و عصر تیم والیبال شهرداری ارومیه در تمرینات به سر می برد خبرهای خوبی از تیم به گوش نمی رسید تا جایی که خیلی ها گفتند سایان خداپرست آلترناتیوی برای تراویسا است و باشگاه طوری برنامه چینی می کند که ساسان خداپرست به جای تراویسا سرمربی شود و تراویسا شهر عاشقان را ترک کند که باز هم هواداران عاشق والیبال از تراویسا حمایت نمودند وساسان خداپرست هم به نظر می رسد فدای سیاست های باشگاه شد.

باخت های پی در پی و شائبه کم کاری بازیکنان

اما تیم شهرداری ارومیه که شاید تیم ملی والیبال ایران نباشد اما می توان سایه ای از تیم ملی را در باسگاه شهرداری ارومیه دید طوریکه خیلی ها این تیم را همطراز پیکان وکمی پایین تر از بانک سرمایه می دانستند.
با شروع مسابقات و قرعه سخت دو باخت پی در پی به دو حریف قوی و مدعی قهرمانی برای هواداران مورد پذیرش بود اما بعد از این دو دیدار تیم والیبال شهرداری ارومیه دو باخت مقابل تیم سایپا تهران و شهرداری تبریز بدست آورد تا جایی که یک ست را با اختلاف ۱۵ امتیاز واگذار کرد.
پس از این باخت ها هواداران در تمرینات حضور پیدا کردند تا جایی که روز دو شنبه در تمرینات به عینه شاهد کم کاری بازیکنان در تمرین بوده و عدم حرف شنوی از تراویسا دیدند.
با این وجود شائبه کم کاری از سوی بازیکنان و باخت های از قبل تعیین شده در نظر هواداران نقش می بندد که همه این کارها راهی برای اخراج تراویسا باشد
امیدواریم همه تصوراتی  که وجود دارد شائبه ای بیش نباشد و هواداران شاهد بازی باغیرت بازیکنان شهرداری ارومیه باشند و بدانند که هواداران هرکسی را در چنین کارهایی دخالت داشته باشد نخواهد بخشید