به گزارش ایپنا کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال آرای جدیدی در خصوص تیم‌های لیگ برتری از جمله استقلال خوزستان و صنعت‌نفت آبادان صادر کرد که در ادامه مرور می‌کنید.

* دیدار دو تیم پدیده خراسان و استقلال خوزستان در هفته چهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال برگزار و از سوی بهروز مکوندی، مربی تیم استقلال خوزستان تخلفاتی مبنی بر شکستن نیمکت و اعتراض به تصمیمات داوری که منجر به اخراجش شد، صورت گرفت. وی به ۱۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* بهمن روشنایی، سرپرست تیم استقلال خوزستان نیز به خاطر اهانت به داور چهارم بازی که منجر به اخراجش شد، به یک جلسه محرومیت از همراهی تیم خود و پرداخت ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی محکوم شد.

* حسین سلطانی‌مهر، تدارکات تیم استقلال خوزستان به دلیل توهین به بازیکن تیم حریف و تیم داوری که منجر به اخراجش شد، از همراهی تیمش به مدت یک جلسه محکوم است.

* تیم استقلال خوزستان نیز به دلیل توهین تماشاگرانش به تیم داوری و محمدرضا خلعتبری، بازیکن تیم پدیده خراسان به ۵۰ میلیون ریال جریه نقدی محکوم شد.

*دیدار دو تیم پارس جنوبی جم و صنعت نفت آبادان در هفته چهارم برگزار و از سوی مظفر نادری، تدارکات تیم صنعت نفت آبادان تخلفاتی مبنی بر ورود به زمین مسابقه بدون اجازه داور که منجر به اخراجش شد، رخ داد. وی با توبیخ کتبی کمیته انضباطی روبه‌رو شد.

* همچنین مهرداد فرقانی از عوامل باشگاه صنعت نفت آبادان که قصد ورود به رختکن تیمش را داشته و مجوز لازم را در اختیار نداشته است و به نماینده فدراسیون نیز اهانت کرده به مدت سه جلسه از همراهی تیم خود محروم شد و حق ورود به استادیوم محل برگزاری مسابقات تیمش را ندارد. او باید ۲۰ میلیون ریال جریمه نقدی نیز پرداخت کند.

* تیم صنعت نفت آبادان به دلیل تخلفات تماشاگران به داور در دیدار هفته چهارم برابر ذوب‌آهن اصفهان باید ۱۰۰ میلیون ریال جریمه نقدی پرداخت کند.