به گزارش ایپنا و به نقل از سایت فدراسیون تکواندو، دومین مرحله مسابقات گرندپری (G4) در سال ۲۰۱۷ با حضور تکواندوکاران برتر جهان در ۴ وزن المپیکی زنان و مردان از ۳۱ شهریورماه به مدت ۳ روز در شهر رباط مراکش برگزار خواهد شد.

اردوی تیم‌ملی تکواندو کشورمان برای حضور در این رقابت‌ها از صبح امروز (شنبه) با حضور فرزان عاشورزاده، محمد کاظمی، امیرحسین ساسان و سجاد مردانی آغاز شد. همچنین پس از بازگشت تیم ملی تکواندو دانشجویان از بیست و نهمین دوره بازی‌های یونیورسیاد، آرمین هادی پور، میرهاشم حسینی و سعید رجبی و به اردوی تیم ملی ملحق می‌شوند.

مهدی بی باک در خصوص اعلام ترکیب نهایی تیم‌ ملی برای حضور در مرحله دوم مسابقات گرندپری گفت: این مرحله از مسابقات از ۳۱ شهریورماه تا ۲ مهرماه در مراکش برگزار می‌شود که برای اعلام نفرات اعزامی به این مسابقات منتظر اعلام نهایی اسامی از سوی فدراسیون جهانی هستیم تا در خصوص نفرات تصمیم گیری‌های لازم انجام شود.

هدایت این تیم برعهده مهدی بی باک به عنوان سرمربی و علیرضا نصرآزادانی به عنوان مربی است. مسابقات گرندپری (G4) است و به نفرات اول تا سوم به ترتیب ۴۰، ۲۴ و ۱۴٫۴۰ امتیاز در راستای افزایش رنکینگ المپیکی تعلق می‌گیرد