رئیس هیأت هاکی استان تهران از برگزاری اولین دوره المپیاد ورزشی امید‌های آینده استان تهران به میزبانی شهرستان رباط کریم خبر داد.

مسعود مختاری در گفت‌‌وگو با خبرنگار پانا ،از برگزاری اولین دوره المپیاد ورزشی امید‌های آینده استان تهران به میزبانی این شهرستان خبر داد.

وی با بیان اینکه باید رشته هاکی در رده سنی خردسالان و به صورت پایه آموزش و تقویت یابد از برگزاری اولین دوره المپیاد ورزشی امیدهای آینده هاکی در استان تهران خبر داد و اظهار کرد‌: این مسابقات در تاریخ ۲۸ آبان‌ماه سال جاری و به میزبانی شهرستان رباط‌ کریم برگزار خواهد شد.

رئیس هیأت هاکی استان تهران با اشاره به اقدامات صورت گرفته در خصوص تعیین رؤسای هیأت‌های هاکی شهرستان‌های استان بیان کرد‌: با مکاتبات صورت گرفته اکثر هیأت‌های هاکی در شهرستان‌های استان تهران شکل گرفته و در آینده برنامه‌های این هیأت در شهرستان‌های استان ارائه خواهد شد.

وی در پایان با اشاره به شرایط شرکت در المپیاد ورزشی متذکر شد: علاقه‌مندان می‌توانند در صورت تمایل به حضور و شرکت در این مسابقات از طریق تماس با شماره ۰۹۱۲۸۶۸۹۱۸۹ یا با مراجعه به اداره ورزش و جوانان شهرستان رباط کریم از چگونگی برگزاری و شرکت در مسابقه اطلاع کسب کنند.