خبری خوش برای خوزستان: تفاهم‌نامه مدیر کل ورزش با آموزش و پرورش در جهت پیشگیری از اعتیاد منعقد خواهد شد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان: جناب آقای افشین حیدری، مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان گفت: با توجه به دستور وزیر ورزش و جوانان جهت پیشگیری از معضل اعتیاد، به زودی در این زمینه تفاهم‌نامه‌ همکاری با آموزش و پرورش استان منعقد خواهیم کرد.

در گفتگوی تلفنی با افشین حیدری عنوان کردند: – منطقه خوزستان، با اشاره به حضورخود در جلسه امروز (چهارشنبه) شورای مبارزه با مواد مخدر استان، اظهارکرد: با توجه به دستور وزیر محترم ورزش و جوانان جهت پیشگیری از معضل اعتیاد و با توجه به آماری که در این زمینه در استان خوزستان وجود دارد، به زودی در این زمینه تفاهم‌نامه‌ همکاری با آموزش و پرورش استان منعقد خواهیم کرد.

وی بیان کرد: طبق این تفاهم‌نامه، تمام اماکن در اختیار اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان قرار می گیرد، و این اماکن در تمامی شهرستان‌ها به صورت رایگان از ساعت ۸ تا ۱۰ صبح در اختیار آموزش و پرورش قرار داده خواهد شد تا دانش‌آموزان از این اماکن بهره گیرند.
جناب آقای حیدری خاطرنشان کردند: با توجه به اهمیت این موضوع و با تاکید ورزیر ورزش، ما نیز به این مبحث پرداختیم تا بتوانیم در کاهش این آسیب اجتماعی نقش داشته باشیم. همه ما در رفع چنین معضلاتی وظیفه اجتماعی داریم و ورزش و جوانان خوزستان نیز تلاش می‌کند که به خوبی در این زمینه انجام وظیفه کند.

خبرنگار: زهرا نجفی