دبیر هیات فوتبال اهواز گفت: کمبود زمین فوتبال استاندارد برای برگزاری تمرینات فوتبال در شهر اهواز یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این روزهای هیات فوتبال است……

به گزارش خبرنگار ایپنا واحد خوزستان، سواری در جلسه هم اندیشی بین هیات فوتبال و اداره کل ورزش و جوانان اهواز، اظهار کرد: فوتبال اهواز باید پویا و تحت هر شرایطی به جایگاه قبلی خود باز گردد.

وی با بیان اینکه هیات فوتبال اهواز از نظر تجهیزات و زمین چمن شرایط مطلوبی ندارد، افزود: فکر می‌کنم ناملایمتی‌ها در تمام مسائل ما وجود دارد. اما چون مردم به فوتبال علاقه دارند و آن را پیگیری می‌کنند بیشتر نمود پیدا می‌کند.

دبیر هیات فوتبال اهواز با اشاره به اینکه فوتبال وابسته به مردم و نگاه اصلی تمام جامعه هست، ادامه داد: هواداران خوزستانی هم مردمانی هستند که فوتبال را عاشقانه دوست دارند و به همین دلیل می‌خواهیم با کمک آنها به اهدافمان برسیم. کار بسیار سخت است و باید بیشتر تلاش کنیم.

وی گفت: نبود زمین فوتبال استاندارد برای برگزاری تمرینات فوتبال در شهر اهواز و همچنین سالن ورزشی استاندارد یکی از مهم‌ترین دغدغه‌های این روزهای هیأت فوتبال است زیرا با توجه به ظرفیت کلانشهر اهواز و توان برگزاری مسابقات در سطح استان و کشور با نبود این مجموعه‌ها جوانان این شهرستان از این نعمت‌ها محروم شده‌اند. که در این خصوص نیاز به حمایت اداره ورزش و جوانان اهواز و استان داریم.

سواری با اشاره به اینکه پتانسیل انجام کار در اهواز زیاد است، عنوان کرد: هزینه کردن در ورزش به مثابه سرمایه گذاری‌ست، عملکردها ایده آل و قابل قبول نیست و باید بهتر و بیشتر از آنچه که هست، محقق شود.

وی تصریح کرد: مسابقات فوتبال نونهالان و جوانان زیر ۱۵ سال را برنامه ریزی کرده ایم همچنین مسابقات باشگاهی بزرگسالان از آبان ماه جاری برگزار خواهد شد.

دبیر هیات فوتبال اهواز خاطر نشان کرد: فوتبال بانوان مشکلات زیادی دارد ولی با حمایت ‏مسئولان اداره کل ورزش و جوانان استان و اهواز می توانیم فوتبال بانوان را توسعه دهیم.