ساعت۲۴-دختر تاریخ ساز ایران در المپیک از جزئیات روزهای بعد از المپیک خود می گوید، روزهایی که در جوایز اهدایی به او بزرگنمایی شده در حالیکه کیمیا همچنان با مترو رفت و آمد می کند.

کیمیا علیزاده، دارنده مدال برنز بازیهای المپیک ۲۰۱۶، پس از اینکه از برزیل بازگشت، مچ پای چپ خود را به تیغ جراحان سپرد تا از این درد کهنه آسوده شود. او حالا سخت تلاش می کند تا مهیای حضور در بیست و سومین دوره مسابقات قهرمانی جهان ۲۰۱۷ شود و با شرایطی ایده آل، مدال برنز دوره قبلش را که اتفاقا اولین مدال گروه بانوان تکواندوکار در پیکارهای جهانی بود به مدال طلا تبدیل کند.
کیمیای تکواندوی ایران در این چند وقت اخیر روزهای سختی را پشت سر گذاشته است بطوریکه پس از هر امتحان مدرسه از کرج به تهران می آمد و بعد از انجام فیزیوتراپی بار دیگر به کرج برمی گشت تا برای امتحان بعدی خود آماده شود. 

درس هایی که بعد از بازگشت از المپیک ریو و عمل جراحی، طی یک ماه خوانده بود. او در باره اتفاقات پس از المپیک می گوید:«خدا را شکر بالاخره امتحانات تمام شد و هم دروس عمومی و هم دروس تخصصی را به خوبی پشت سر گذاشتم و سال سوم دبیرستان را هم تمام کردم. حالا باید برای امتحانات سال چهارم آماده شوم.»
کیمیا خوشحال است که بالاخره روزهای سختی که پیش رویش بود تا حدودی تمام شده است اما هنوز هم باید تلاش کند تا بتواند انتظارات این روزهای جامعه ورزش را برآورده کند:«روزهای عجیبی بود. ساعت ۱۰ صبح امتحان می دادم. به تهران می آمدم. فیزیوتراپی و آب درمانی را پیگیری می کردم و بعد دوباره به کرج برمی گشتم تا برای امتحان بعدی آماده شوم.» 

کیمیا این روزها بار مسئولیت را برروی دوش خودش بیش از پیش حس می کند و برای همین به این زودی ها تسلیم روزهای سختش نمی شود:«می دانم امروز همه از کیمیا علیزاده مدال می خواهند. جای کم کاری و خستگی نیست. روزهایی هست که می خواهم مثلا یک ..