مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان در مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران استان، گفت: باید بتوانیم نسل جوان استان را به باور و اعتماد به نفس برسانیم تا سبد مدال های ما پر رنگ و پر بارتر شود.

 

به گزارش خبرنگار ایپنا واحد خوزستان، افشین حیدری چهارشنبه در مراسم تجلیل از قهرمانان و ورزشکاران خوزستان، اظهار کرد: باید بتوانیم نسل جوان استان را به باور و اعتماد به نفس برسانیم تا سبد مدال های ما پر رنگ و پر بارتر شود.

وی افزود: چرا یک ورزشکار وقتی مسیر بسیار سختی را طی می کند و به سکوی قهرمانی می رسد پس از آن کمتر دیده می شود، این مشکل اساسی ورزش خوزستان بوده است.

حیدری با بیان اینکه ورزش باید وارد فصلی جدید شود، بیان کرد: نگاه به ورزش در خوزستان باید تغییر کند و یکی از ۳ موضوع مهم مدیریت تصمیم گیری در استان باشد.

حیدری

وی عنوان کرد: ما تقویم ورزشی را در اداره کل، کمک مجموعه ورزشی و هیات ها شروع کرده ایم که خوشبختانه به پایان رسیده است.

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: با تدوین تقویم ورزشی هدف گذاری برای آینده ورزشکاران را ترسیم خواهیم کرد تا در این راستا بتوانیم حداکثر صید در مدال آوری کشوری، آسیایی و جهانی را داشته باشیم.

وی با اشاره به اینکه صد در صد رشد میزبانی ورزشی را در استان داشته ایم، گفت: یکی از اتفاقات خوبی که در استان افتاده میزبانی ها بوده که در نیمه اول سال جاری هدف گذاری و برنامه ریزی شده است، ۶۱ میزبانی در ۶ ماهه دوم سال را پیش رو خواهیم داشت.

حیدری

حیدری افزود: از این تعداد ۵ میزبانی بین المللی، ۲ مورد جهانی و ۵۴ مورد کشوری در ۲۱ رشته ورزشی بوده است.

وی با بیان اینکه هدف های بسیاری پشت این میزبانی ها وجود دارد، بیان کرد: دانش افزایی مربیان، داوران و ایجاد نشاط در جامعه و بازتاب استعدادهای جوان خوزستان در سطح کشور از اهداف این میزبانی ها بوده است.

حیدری عنوان کرد: افتخارات زیادی را در ۶ ماهه سال جاری کسب کرده ایم، دو خانه کشتی به زودی در ایذه و اندیمشک کلنگ زنی خواهد شد.

حیدری

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با اشاره به اینکه از آبان ماه جاری تا اواخر سال ۱۳۹۷ هر ماه به طور متوسط ۲ افتتاحیه در استان خواهیم داشت، تصریح کرد: تا پایان سال جاری تمام پروژه های نیمه کاره جان دوباره خواهند گرفت و عملیات تکمیلی آنها انجام خواهد شد.

وی اشاره کرد: ما در بحث حمایت از قهرمانان بحث المپیک ۲۰۲۰ را هدف گزاری کرده ایم، منتظر روزهای خوب در ورزش استان باشید.

حیدری

حیدری از افتتاح دفتر ورزش هیات محلات و حاشیه نشین در آینده ای نزدیک خبرداد و گفت: این دفتر به زودی در ورزشگاه غدیر اهواز افتتاح می شود و برای مناطق حاشیه ای برنامه های ویژه ای داریم.

انتهای پیام/۹۶۰۳