هفته پانزدهم مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه های مردان ایران جام «شهدای منا» امروز (یکشنبه) با شش دیدار در شهرهای تهران (دو مسابقه)، ساری، ورامین، ارومیه و گنبد پیگیری شد.

تیم های پیکان و پارسه تهران در دومین مسابقه خانه والیبال تهران در این هفته به مصاف یکدیگر رفتند که پیکان با شکست سه بر یک حریف خود در صدر جدول این رقابت ها باقی ماند.

شاگردان پیمان اکبری سرمربی تیم پیکان تهران در ست سوم این دیدار ۲۸ بر ۲۶ مغلوب پارسه شدند اما در ست های اول، دوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۲۲، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۲۳ به پیروزی رسیدند تا با کسب سیزدهمین برد خود با ۳۷ امتیاز در صدر جدول نیز باقی بمانند.

ابراهیم فیروزی و مهدی نویدی به عنوان داوران اول و دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند و خلیل یگانه مجد نیز ناظر این مسابقه بود. این مسابقه ۷۰۰ تماشاگر داشت و به مدت ۱۲۰ دقیقه طول کشید.

بازیکنان تیم ملی والیبال نوجوانان ایران و اعضای کادر فنی این تیم از جمله تماشاگران این مسابقه و دیدار بانک سرمایه و کاله مازندران در خانه والیبال تهران بودند.

در دیگر مسابقه این هفته صالحین ورامین در بازی خانگی سه بر یک مغلوب شهرداری اراک شد. صالحین در ست دوم این مسابقه که در سالن شهید گلی عباسی ورامین برگزار شد، ۲۵ بر ۱۶ به پیروزی رسید اما در ست های اول، سوم و چهارم به ترتیب با امتیازهای ۲۵ بر ۱۷، ۲۵ بر ۲۳ و ۲۵ بر ۲۳ مغلوب حریف خود شد تا شهرداری اراک به چهارمین برد خود دست یابد.

صالحین ورامین نیز با پذیرش این شکست، هشتمین ناکامی خود را تجربه کرد. این مسابقه ۱۳۲ دقیقه ای حاشیه های نیز داشت که قطع برق سالن به مدت ۱۳ دقیقه از جمله آنان بود. همچنین حمزه زرینی و احسن اله شیرکوند بازیکنان صالحین ورامین در این مسابقه از داور نخست کارت زرد دریافت کردند و در ابتدای ست چهارم نیز شیرکوند از مسابقه اخراج شد.

بهروز جعفری به عنوان داور اول و میثم پارسه به عنوان داور دوم قضاوت این دیدار را بر عهده داشتند و شهباز صدری نیز ناظر این مسابقه بود.

تیم شهرداری اراک این مسابقه را با ترکیب حسین حسن پور، وحید سید عباسی، علیرضا نادی، اسماعیل معلی، مصطفی عباسلو، بهروز کمال پور و امین رضوی آغاز کرد.

حمزه زرینی، مجتبی قلیزاد، بهزاد حیدرشاهی، احمد بابایی، محمد ولی پور، سام بخششی و احسن شیرکوند نیز ترکیب تیم صالحین ورامین در ابتدای این مسابقه بودند.