رئیس سابق فدراسیون فوتبال ایران گفت: به رای فیفا اعتراض داریم چون ما خلاف اساسنامه عمل نکرده‌ایم.
به گزارش خبرگزاری ایپنا،علی کفاشیان نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال درباره جریمه‌ای که فیفا ایران را بعد از بازی با کره‌جنوبی گفت: ما به این موضوع اعتراض داریم بالاخره یکسری چیزها فرهنگی است و خلاف اساسنامه نبوده است. اعتراض کرده‌ایم حالا باید برای تجدیدنظر به فیفا برود.
وی در پاسخ به این سوال که یکی از بازی‌های ایران هم در شب ۲۱ ماه رمضان افتاده است، برای تعویق این بازی برنامه‌ای دارید یا خیر؟ عنوان کرد: ما مکاتبه کردیم تا زمان را جلوتر بیندازیم اما چون از قبل مسابقات قرعه‌کشی شده برگزاری این رقابت‌ها در دستور کار قرا گرفته شده است.
کفاشیان همچنین در پاسخ به این سوال که برخی اعتقاد دارند این موضوع در دوره شما  بسته شده خاطرنشان کرد: ما از قبل گفته بودیم که این زمان‌ها برای ما مهم هستند و نمی‌خواهیم در این روزها مسابقه‌ای داشته باشیم. بعد از اینکه بازی‌ها قرعه‌‌کشی شد باز هم حرف‌مان را گفتیم اما آنها کار خود را انجام دادند. حتی یک روزی که برای مسیحی‌ها مهم است مسابقه گذاشته بودند چون قرعه‌کشی‌ها انجام شده بود.
نایب‌رئیس فدراسیون فوتبال در پاسخ به این سوال که فیفا محرومیت جواد نکونام را سه جلسه تعلیقی و سه جلسه قطعی اعلام کرده اما فدراسیون فوتبال خبر را به صورتی دیگر اعلام کرده بود، گفت: ما وقت اعتراض داریم و اعتراض هم شده است. به دنبال احقاق حقوق هستیم.