وزنه برداران عزیز خوزستانی، از تیم وزنه برداری باشگاه مناطق نفتخیز جنوب، دیروز عصر از مسابقات وزنه برداری جام باشگاه های آسیا ۲۰۱۷ از شهر یانگو (کره جنوبی) در فرودگاه اهواز به زمین نشستند

به گزارش خبرگزاری ایپناواحدخوزستان: وزنه برداران عزیزمان از تیم وزنه برداری باشگاه مناطق نفتخیز جنوب دیروز عصر از مسابقات وزنه برداری جام باشگاه های آسیا بازگشتند و در فرودگاه اهواز به زمین نشستند که خبرنگار واحد خبری ما مصاحبه ای پیرامون مسابقات جام باشگاه های آسیا با یکی از وزنه برداران و جناب آقای محمدرضا کاظمی نژاد، سرمربی تیم وزنه برداری تیم مناطق نفتخیز جنوب به شرح زیر آماه کرده اند.

جناب آقای محمدرضا کاظمی نژاد تبریک و خیر مقدم عرض میکنم خدمت شما و اگر امکانش هست لطفاٌ بفرمایید ارزیابی مسابقات به چه صورت بود؟ و اعضای تیم جنابعالی در کل چند مدال طلا کسب کردند؟

بسم الله الرحمن الرحیم عرض ادب و احترام دارم خدمت خوزستانی های عزیز که بصورت مداوم پیگیر مسابقات ورزشی وزنه برداری تیم ما بودند و همچنین تشکر ویژه از خبرگذاری شما، عرض کنم خدمتتون که تیم وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب برای دوازدهمین بار در این رقابت ها و سومین دوره مسابقات آسیا کاپ در این مسابقات حضور داشتند که در کره جنوبی و به میزبانی شهر یانگو برگزار شد که شهر یانگو یک شهر شمالی و نزدیک مرز کره جنوبی است و سطح مسابقات از لحاظ عملکرد رقبا بسیار بالا بود و قائدتاٌ ما با توجه به اینکه در چند سال اخیر به سمت بومی گرایی سوق پیدا کردیم ما برای اولین بار سعی کردیم از بچه های بومی خودمون به نیابت از این بچه ها استفاده کنیم و بعضاٌ ما ورزشکار ۱۵ ساله داشتیم که برای اولین بار در این مسابقات شرکت کرده بود و عنوان سوم جام باشگاه های آسیا را کسب کردند و بحمدالله عملکرد، بصورت کلی، خوب بود، تراز مسابقات بسیار خوب و اختلاف بسیار ناچیز بود که البته رقابت بسیار سختی را با تیم ازبکستان داشتیم که خوشبختانه قهرمانی جام باشگاه های آسیا را کسب کردیم.

جناب آقای کاظمی نژاد آیا از قبل قهرمانی را پیش بینی کرده بودید؟

خوب، با توجه به اینکه ساختار مسابقات جام باشگاه های آسیا مشخص بود که چه کشورهایی حضور دارند و به چه سمتی میروند، بله خوشبختانه ما این تخمین را میزدیم که رقبای اصلی ما کره جنوبی و ازبکستان باشند و دیگر کشورها قائدتاٌ به سمت نفرات انفرادی میروند و تیم کاملی ندارند و به همین دلیل، تمرکز ما بر روی تیم کره جنوبی یود که دو تیم کامل دارد و یک تیم هم در آسیا کاپ دارد که جمعاٌ سه تیم در این مسابقات از کره جنوبی شرکت کردند و به همین منوال تیم ازبکستان دو تا تیم دارد که جمعاٌ ۱۳ کشور در مسابقات شرکت کرده بودند.

جناب آقای کاظمی نژاد، مسابقات از دیدگاه شما چگونه بود؟

بالطبع چون مسابقات وزنه برداری جام باشگاه های آسیا بود قائدتاٌ سطح مسابقات بسیار بالا و و رقابت بسیار تنگاتنگ بود چون بعضاٌ کشورهای زیادی، با ورزشکاران جوان خودشون، مخصوصاٌ کسانی که سرمایه گذاری روی المپیک بیست بیست می کنند، در این مسابقات حضور داشتند. که البته ما هم سرمایه گذاری خاصی را روی جوانان کردیم که خوشبختانه و به حمدلله ورزشکاران جوان ما، عنوان قهرمانی اول تا سوم را کسب کردند و خوشبختانه این امر، مژده ای به خوزستانی های عزیزمان است که این نسل هفتم از نسل جوان وزنه برداری است که از خوزستان در این مسابقات حضور دارند.

مصاحبه با جناب آقای ابوالفضل جمعه پور، وزنه بردار تیم باشگاه مناطق نفتخیز جنوب

جناب آقای ابوالفضل جمعه پور، عرض سلام و خیرمقدم، مسابقات وزنه برداری جام باشگاه های آسیا، رو چطور برآورد می کنید؟ مسابقات چطور بودند؟

بنام خدا…. بنده ابوالفضل جمعه پور هستم، عضو تیم باشگاه وزنه برداری مناطق نفتخیز جنوب که به نمایندگی از خوزستان و به نمایندگی از جمهوری اسلامی ایران در این مسابقات آسیایی شرکت داشتم و خوشبختانه و حمدلله توانستم مقام سوم آسیایی را کسب کنم و سطح مسابقات بسیار خوب بود.

جناب آقای جمعه پور، شما کم سن و سال ترین ورزشکار مسابقات بودید؟

بله

از طرف خبرگذاری ایپنا واحد خوزستان برا شما نوجوان و جوان کم سن مسابقات وزنه برداری خوزستان آرزوی موفقیت و سربلندی بیشتر را دارم.

خبرنگار: خ ز. نجفی عکاس: مهدی کاظمینی