آرزوی هر بازیکنی قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیاست. آرزویی که همه بازیکنان، مربیان و مدیران پرسپولیس در سر می‌پرورانند و شب و روز را با این خیال سپری می‌کنند.

محسن مسلمان و مهدی طارمی هم از این قاعده مستثنی نیستند؛ دو رفیق صمیمی که این روزها در هتل سیتی‌سیزن عمان هم مثل سایر اردوها هم‌اتاق هستند. خبردار شدیم این دو نقشه‌های زیادی برای بازی امشب با الاهلی عربستان کشیده و می‌خواهند با گذشتن از سد تیم سعودی به مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا صعود کنند. مسلمان و طارمی با موفقیت و گلزنی در این مسابقه بعضی‌ها را سر جای خود نشانده و خاموش می‌کنند و همین هم انگیزه بالایی به هر دو داده است. دیروز با این دو ستاره مطرح پرسپولیس درباره بازی با الاهلی عربستان گپ زدیم که صحبت‌های جالبی مطرح کردند.

محسن مسلمان در رابطه با این بازی گفت: بازی سختی پیش روی ماست. الاهلی تیم خوبی است چون به این مرحله رسیده است اما ما هم پرسپولیس هستیم. باید ثابت کنیم قهرمان ایران هستیم و با تمام توان مقابل حریف به میدان خواهیم رفت.

وی ادامه داد: چیزی که به ما انگیزه می‌دهد هواداران پرسپولیس هستند؛ همان عزیزانی که چشم‌شان به بازی با الاهلی است و به خاطر گل روی آنها هم که شده می‌خواهیم برنده شویم. در واقع مأموریت ما شاد کردن دل هواداران است.

مسلمان که در هتل سیتی‌سیزن هم‌اتاق مهدی طارمی است درباره شرایط مهاجم اول پرسپولیس گفت: مهدی خیلی انگیزه دارد. خوب او را می‌شناسم و می‌دانم جلوی الاهلی یک کاری می‌کند. حالا گل بزند، پنالتی بگیرد و یا پاس گل بدهد فرقی نمی‌کند، بالاخره زهر خودش را به حریف عربستانی خواهد ریخت.

همچنین مهدی طارمی که رفاقت صمیمانه‌ای با محسن مسلمان دارد نیز با تأیید حر‌ف‌های همبازی‌اش گفت: بازی راحتی پیش رو نداریم. تجربه بازی مقابل حریفان عربستانی را دارم و خوب می‌دانم از هر ترفندی برای پیروزی مقابل نمایندگان ایران استفاده می‌کنند و باید مراقب شیطنت‌ آنها باشیم.

وی ادامه داد: با این وجود هم‌قسم شدیم در این دیدار به پیروزی برسیم و به قول بچه‌ها بار خودمان را برای بازی برگشت ببنیدم.

وقتی از طارمی پرسیدیم قول گلزنی به الاهلی را می‌دهد یا نه؟ به ما گفت: نه! هیچ وقت قول گلزنی ندادم اما دوست دارم به خاطر هواداران واقعی پرسپولیس گل بزنم و دل مردم را شاد کنم.