به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، محسن سالاری در نشست اعضای هیأت بدمینتون استان فارس ضمن اعلام آمادگی درخصوص حمایت همه جانبه از این هیأت، اظهار داشت: از اولویت های این سیاست ها، اجرای طرح آمایش و برنامه مداری است که در برنامه های حوزه معاونت ورزش به آن توجه ویژه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه رئیس هیأت بدمینتون فارس فردی توانمند است، خاطرنشان کرد: عباس حاجی زاده نه تنها در استان بلکه در سطح کشور توانمندی خود را به اثبات رسانده است که از جمله آنها می توان به برگزاری مسابقات ملی و بین المللی دانش آموزی در استان اشاره کرد که با مدیریت وی به نحو شایسته ای انجام شد و مورد رضایت وزارت آموزش و پرورش قرار گرفت اشاره کرد.

معاون توسعه ورزش اداره کل ورزش و جوانان فارس با تاکید به استفاده از خرد جمعی در امورات هیأت بدمینتون استان، بیان داشت: در همین زمینه از تصمیم منطقی و قابل قبول رئیس هیأت بدمینتون در خصوص عدم تمرکز برنامه ها و سیاست ها در مرکز استان و توجه به سایر شهرستان های فارس برای سرمایه گذاری و توسعه رشته ورزشی بدمینتون با استفاده از توان متوازن تمامی شهرستان ها قدردانی می کنم.

وی رویکرد اداره کل ورزش و جوانان فارس را علمی دانست و افزود: تاکید ما بر توسعه همه جانبه از ورزش همگانی با هدف بهروزی سلامت جامعه است و برنامه ریزی صحیح و جامع در این خصوص، از اهداف حوزه معاونت ورزش خواهد بود.

رئیس هیأت بدمینتون استان فارس نیز ضمن ارایه گزارش عملکرد چهارساله گذشته، برنامه های خود در چهارسال آینده را تشریح کرد و عنوان داشت: تمام تلاشمان را انجام می دهیم تا بتوانیم در مسابقات المپیک جوانان سال آینده نماینده از بدمینتون استان داشته باشیم.

عباس حاجی زاده ادامه داد: اولویت کاری ما استعدادیابی و آموزش و همچنین ورزش قهرمانی است و برای اجرای آن به حمایت اداره کل نیاز داریم.

در پایان این جلسه، ابلاغ اعضای هیأت رئیسه بدمینتون فارس تقدیم شد و از محمد چهار مالی؛ ورزشکار قهرمان و خوش آتیه شیرازی که در هفته گذشته موفق شد مدال نقره مسابقات بین الملی بدمینتون در رده سنی جوانان را از آن خود کند با اهدای لوح سپاس و هدایایی قدردانی شد.