کارمند و بانوی هنرمند اداره ورزش و جوانان استان خوزستان بمناسبت أربعین حسینی نمایشگاه نقاشی خود را بمدت ۵ روز دایر کرد.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان: کارمند و بانوی هنرمند اداره ورزش و جوانان استان خوزستان بمناسبت أربعین حسینی نمایشگاه نقاشی خود را بمدت ۵ روز، از روز شنبه ۲۰ آبان لغایت پنجشنبه ۲۵ آبان ماه بمدت ۵ روز با موضوع امام حسین (ع) و واقعه ی کربلا دایر گردید. گزارش ها حاکی است این نمایشگاه تا روز پنجشنبه در اداره ورزش و جوانان استان خوزستان در اهواز و پس از آن بمدت دو روز در حسینیه ثارالله و همچنین بمدت دو روز در حسینیه بیت الزهرا شهرستان اندیمشک دایر می باشد و علاقمندان می توانند همه روز در ساعات اداری از این نمایشگاه بازدید بفرمایند.

قابل ذکر است این نقاشی ها توسط سرکار خانم صغری حموله، کارمند و بانوی خلاق و هنرمند در بخش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان استان خوزستان، ترسیم شده است.
همچنین طبق گزارشات، آخرین نمایشگاه ایشان سال آینده در مرز چذابه برپا می شود و ایشان قصد دارند در دیدار با رهبری یکی از تابلوهای خود را تا پایان امسال تقدیم مقام معظم رهبری بفرمایند.
.
در گفتگوی تلفنی با ایشان، از آثار و خلاقیت های ایشان پرس و جو کردیم و ایشان فرمودند: ۲۰ نمونه از تابلوها و نقاشی های خود را در سال گذشته بمدت دو هفته به پایان رسانده است و امسال نیز به عشق امام حسین (ع) ۱۲ تابلوی دیگر، طی دو شب از ساعت یک شب تا ۵ صبح به اتمام رسانده است.
خانم حموله تاکید کردند: اگر روزی مسافر کربلا شدم. شک نکنید یکی از تابلوهایم را به حرم آقا امام حسین(ع) تقدیم می کنم و قصد دارم سال آینده هم نمایشگاهی در غرفه ی اداره کل ورزش و جوانان خوزستان در مرز چذابه برپا کنم.
خانم حموله عنوان کردند: عشق به امام حسین(ع) می تواند هر چیزی باشد. یکی رفتن به کربلا، یکی نذری بدهد یا به بیماران و ایتام و… کمک کند اما من به این صورت توانستم به حسینم ارادت خود را نشان دهم.

بانوی نقاش خوزستانی می گوید: برای اهدای تابلوی حضرت علی اصغرم آرزوی دیدار با رهبرم را دارم، پارسال امکان دیداربا رهبر را داشتم اما خبرم نکردند و سهمیه مرا به یک خانواده شهید دادند و آرزو دارم این اتفاق خوب امسال رخ دهد

ایشان افزودند: هدفم به معرض گذاشتن واقعه ی کربلاست‌ شاید خیلی ها و حتی خودم که به پا بوسی آقا امام حسین (ع) نرفته باشیم با کشیدن نقاشی احساس می کنم، این روزها در حرم آقا امام حسین (ع) هستم.

نمایشگاه نقاشی زغال و گچ خانم حموله

نمایشگاه نقاشی زغال و گچ خانم حموله

نمایشگاه نقاشی به روایت تصویر

نمایشگاه نقاشی به روایت تصویر

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی

گزارش تصویری نمایشگاه نقاشی

نمایشگاه نقاشی اداره ورزش

نمایشگاه نقاشی اداره ورزش

نمایشگاه نقاشی اداره ورزش

نمایشگاه نقاشی اداره ورزش


خبرنگار: زهرا نجفی

عکاس مهدی کاظمینی