افشین حیدری در گفت و گو با خبرنگار ایپنا واحدخوزستان : در حاشیه دومین روز از بیست و چهارمین جشنواره ملی زیبایی کشوری اسب اصیل عرب-خالص ایرانی در شهرستان شوشتر اظهار کرد: با تغییر مدیریت در شهرستان شوشتر، اتفاقات خوبی در ورزش آن در حال انجام است که نیاز به کمک و همکاری با آقای حسینی منجزی به عنوان یک مدیر توانمند است تا شاهد تغییرات مثبتی برای ورزش شوستر باشیم.
مدیر کل اداره ورزش استان خوزستان افزود: با توجه به پتانسیل بالای شوشتر،امیدوار به برگزاری رویدادهای بین المللی ورزشی نیز در این شهرستان هستیم، ظرفیتی بالقوه بنام گردشگری در شوستر است که یکی از راههای بالفعل تبدیل کردن آن، تعریف رویدادها در شهرستان است که ما بعنوان جامعه ورزش استان با کمک فرمانداری و سایر دستگاه ها، آماده اجرایی کردن آن هستیم .
حیدری ادامه داد: شهرستان شوشتر با توجه به ظرفیت های خوبی که رشته های مختلف مانند کشتی، وزنه برداری، دوومیدانی و فوتبال، نیازمند یک برنامه جامع است که خوشبختانه در حال انجام است که با توجه به علاقمند بودن مردم این شهرستان به فعالیت های خیر، تصمیم بر ایجاد مجمع خیرین ازدواج و ورزش در آن گرفته شد که به زودی صورت خواهد گرفت تا بتوان از ظرفیت آنها نیز جهت توسعه فضاهای ورزشی استفاده شود.
وی تصریح کرد : با توجه به اعتبارات خوبی که سال جاری برای شهرستان شوشتر در نظر گرفتیم، باید گفت کارهای خوبی در این شهرستان صورت خواهد گرفت و نوید روزهای خوبی را در ورزش شوشتر می دهد .
مدیرکل اداره ورزش استان خوزستان در پایان گفت: باید سعی شود در هر شهرستان از جمله شوشتر هم در بخش ورزش و هم جوانان، مطابق با ظرفیت های خاص خود، برنامه ریزی جامع صورت گیرد.

بازدید افشین حیدری از مجتمع های ورزشی شهرستان شوشتر :

گفتگوی افشین حیدری مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان امروز ۹۶/۰۹/۱۶در شهرستان شوشتر