عباس حاجی‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا واحد فارس با بیان این مطلب اظهار داشت: در نخستین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون، در قسمت یک نفره امیر جباری به مقام قهرمانی دست یافت و در قسمت دو نفره تیم مهدی انصاری و علی حسین خانی مقام قهرمانی را به دست آوردند.

وی افزود: دیدار نهایی بخش یک نفره بین امیر جباری و محمد چهار مالی؛ بازیکن فارسی برگزار شد که این مسابقه در پایان با نتیجه ۳ بر ۱ به سود امیر جباری خاتمه یافت و وی به مقام قهرمانی دست یافت.

رئیس هیأت بدمینتون استان فارس ادامه داد: همچنین محمد چهار مالی دوم شد و علی باستانی و علی حسین خانی مشترکاً مقام سوم بخش یک نفره را کسب کردند.

وی گفت: دیدار فینال بخش دو نفره پسران بین تیم دو نفره مهدی انصاری و علی حسین خانی و تیم دو نفره امیر جباری و امیر حسین نور علیان برگزار شد که این مسابقه با نتیجه ۳ بر ۲ به سود تیم دو نفره مهدی انصاری و علی حسین خانی خاتمه یافت و عنوان نخست این بخش به انصاری و حسین خانی رسید.

حاجی‌زاده اضافه کرد: تیم دو نفره امیر جباری و امیرحسین نورعلیان دوم شدند و تیم‌های دو نفره علیرضا کرمی و علی باستانی و دو نفره نیما رستم‌پور و سینا جاویدی نیز به مقام سوم مشترک بخش دو نفره دست یافتند.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، نخستین دوره مسابقات بین‌المللی بدمینتون رده سنی جوانان در روزهای اول تا سوم آذرماه و با شرکت ۳۷ بازیکن از کشورهای ایران، سریلانکا، پاکستان، افغانستان و آذربایجان در تالار اختصاصی بدمینتون شهرستان سمنان برگزار شد.