فریبرز منوچهری در گفت‌و‌گو با خبرنگار خبرگزاری ایپنا واحد فارس با اعلام این خبر اظهار داشت: فدراسیون کشتی ایران ۳۶ آزادکار را به اردوی تیم ملی جوانان کشور دعوت کرده است که نام محمدرضا عسکرپور؛ دلاور لارستانی در میان آنها دیده می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: این اردو از چهارم آذرماه سال جاری در خانه کشتی شماره دو تهران آغاز می شود و تا یازدهم آذرماه ادامه دارد.

دبیر هیأت کشتی استان فارس افزود: محمدرضا عسکرپور پس از کسب مدال طلای پیکارهای کشتی آزاد گروه “ب” جوانان کشور، نظر کادر فنی تیم ملی را به خود جلب کرد و در اولین سال رده سنی جوانان موفق ظاهر شد.

منوچهری ضمن تقدیر و تشکر از رئیس هیأت کشتی شهرستان لارستان و تمامی دست اندرکاران وی، تصریح کرد: محمدرضا عسکرپور چندین مدال پیکارهای کشتی آزاد قهرمانی کشور را دارد و در اردوهای مختلف تیم ملی نیز حضور داشته است.

وی با اشاره به اینکه تقی اکبرنژاد به عنوان سرمربی و حسن طهماسبی، مسعود واحدی و مهدی برائتی مربیان ارشد این اردو هستند، بیان داشت: رسول دهقان نژاد، محمد اصلانی، جابر پارسی، حیدر ناصری و دو مربی با معرفی هیأت کشتی استان لرستان و همدان نیز به‌عنوان مربی حضور دارند و پرویز عالی سرپرست کشتی‌گیران آزاد کار حاضر در اردوی تیم ملی جوانان کشور است.

منوچهری با بیان اینکه این اردو به‌منظور آمادگی هرچه بیشتر کشتی‌گیران جوان آزادکار کشورمان جهت حضور قدرتمند در مسابقات جام بین‌المللی شاهد است، عنوان کرد: رقابت‌های کشتی آزاد رده سنی جوانان جام بین‌المللی شاهد روزهای ۱۰ و ۱۱ آذرماه ۹۶ در شهرستان کرج استان البرز برگزار می‌شود.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، جمشید جعفرپور؛ رئیس کمیسیون فرهنگی و نماینده مردم لارستان، خنج و گراش مجلس شورای اسلامی در پیامی، حضور محمدرضا عسکرپور در ترکیب تیم ملی کشتی آزاد جوانان ایران که قرار است در پیکارهای بین‌المللی جام شاهد شرکت کند را تبریک گفت.