حضور مدیر کل ورزش و جوانان خوزستان در مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان مستقر در محل :افشین حیدری در حاشیه بازدید معاون فرهنگی وزیر ورزش کشور و جمعی از ورزشکاران نخبه کشور از مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس اظهار کرد:
ما امروز قدم در مکانی گذاشته ایم که پهلوانان و قهرمانان واقعی کشورمان با رشادت ها و جان افشانی خود برای سربلندی ایران با تمام وجود جنگیدند و از اینجا بر سکوی افتخار ایستادند .
مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان خوزستان با اشاره به برگزاری سالانه این مراسم گفت: خوشبختانه این برنامه هر سال با برنامه ریزی حوزه معاونت فرهنگی-پژوهشی وزارت ورزش و جوانان برگزار می شود.
حیدری در پایان بیان کرد : همانطور که امام نیز پیشتر فرمودند، خوزستان دین خود را به اسلام ادا کرد و ما امروز خوشحالیم که جوانان و قهرمانان ورزش ما در چنین مکان مقدسی حضور پیدا کرده اند.

به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان مستقر در محل : معاون فرهنگی،آموزش و پژوهش وزارت ورزش کشور به همراه هیات وی، مدیر کل ورزش و جوانان استان خوزستان، جمعی از ورزشکاران نخبه کشور و مسئولین ورزش شهرستان آبادان، در منطقه عملیاتی اروندکنار حضور پیدا کرده و با شهدای والفجر ۸ تجدید پیمان نمودند.
سپس پس از حضور در بندر خرمشهر و بازدید از آن، جهت تجدید پیمان با شهدای شلمچه راهی این منطقه شدند .
این برنامه به مدت یک روز و با برنامه ریزی معاونت فرهنگی-پژوهشی وزارت ورزش و جوانان کشور و همکاری اداره ورزش و جوانان استان خوزستان و شهرستان آبادان برگزار گردید.

حاشیه