به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان : مهدی بابلی گفت: إن شاالله با برنامه ريزي هاي صورت گرفته، هيأت هندبال استان خوزستان امسال هم توجه زيادي به امر آموزش خواهد داشت.
وي افزود: این كلاس به درخواست هيات هندبال شهرستان امیدیه برگزار شد که مجوز آن با پیگیری کمیته هاي آموزش و مربیان هیات استان از فدراسیون متبوع اخذ گرديد.
مسئول كميته مسابقات هیات هندبال استان اظهار داشت: این دوره به مدت ٥ روز در دو بخش تئوری و عملی، با حضور ۲۱ نفر از مربیان شهرستان هاي امیدیه، بندرامام خمینی(ره)، بندرماهشهر، بهبهان و دزفول در سالن ورزشی باشگاه نفت امیدیه برگزار شد که غلامعباس اسماعیلی بعنوان مدرس فدراسیون هندبال جمهوری اسلامی ایران، سرفصل های مربوطه را تدریس کردند.
بابلی هدف از برگزاری این كلاس را ارتقاء سطح علمی و عملی شركت كنندگان در دوره عنوان کرد و گفت: جا دارد از زحمات مهدی کاوه رئيس و اعضای هیات هندبال امیدیه، شریفی رئیس اداره ورزش وجوانان، چمن نژادیان مدیر آموزش وپرورش اين شهرستان و قلندرنژاد نماینده باشگاه بزرگ نفت امیدیه که با همکاری و تعامل در برگزاری هر چه بهتر این برنامه آموزشي تلاش کردند، تقدیر و تشکر گردد.