به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، هفته بیست و یکم لیگ برتر فوتسال روز جمعه ۱۷ آذرماه با برگزاری ۷ دیدار پیگیری می‌شود که در یکی از دیدارهای این هفته تیم لبنیات ارژن شیراز در دیداری خانگی مقابل تیم مس سونگون ورزقان به میدان می‌رود این در حالی است که تیم ارژن در دیدار رفت با نتیجه ۶ بر یک از مس سونگون شکست خورده بود .

تیم لبنیات ارژن شیراز هفته گذشته به دلیل مشکلات مالی، نتوانست برای دیدار مقابل تیم تاسیسات دریایی خود را به تهران برساند بنابراین نتیجه این دیدار ۳ بر صفر به سود تیم تاسیسات ثبت شد.

فردا جمعه ارژن شیراز در مقابل تیم قدرتمند مس سونگون ورزقان قرار دارد که هفته گذشته توانست با نتیجه ۶ بر یک فرش آرا مشهد را مغلوب کند.

تیم ارژن شیراز در دیدارهای خانگی عملکرد بهتری از خود نشان داده است. در ۱۰ بازی خانگی خود ۶ بار برنده میدان بوده، یک بار تساوی کرده و ۳ بار طعم شکست خانگی را چشیده است این در حالی است که در ۱۰ بازی خارج از خانه تنها یک‌ بار پیروز و ۹ بازی دیگر بازنده میدان بوده است.

در مقابل تیم صدرنشین و قدرتمند مس سونگون ورزقان قرار دارد که در ۱۰ بازی خارج از خانه خود ۷ بار برنده، یک بار بازنده شده و ۲ بار هم به تساوی رضایت داده است.

تیم لبنیات ارژن شیراز در ۲۰ بازی گذشته، ۴۶ گل زده و ۶۰ گل دریافت کرده است، تیم مس سونگون نیز در ۲۰ بازی گذشته، ۸۴ گل زده و ۳۲ گل دریافت کرده که این تیم با خط حمله قوی بیشترین گل زده لیگ را به نام خود ثبت کرده است.

در حال حاضر تیم ارژن با ۶ برد، یک مساوی و ۱۳ باخت و کسب ۱۹ امتیاز در رده دوازدهم جدول قرار دارد.

تیم مس سونگون ورزقان نیز با ۱۶ برد، ۳ مساوی، یک باخت و کسب ۵۱ امتیاز در رده نخست جدول رده‌بندی قرار دارد.

همچنین تیم‌ گیتی‌پسند اصفهان و تاسیسات دریایی نیز به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جدول قرار دارند.