به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد فارس، تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در چارچوب هفته ششم لیگ برتر هندبال روز جمعه ۱۰ آذر‌ماه به مصاف تیم نفت و گاز گچساران می‌رود.

این دیدار در ساعت ۱۱ روز جمعه و به میزبانی تیم شهید چمران برگزار می‌شود.

تیم هندبال شهید چمران لارستان هم اکنون با ۳ برد، یک شکست و کسب ۶ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد.

تیم نفت و گاز گچساران نیز با ۴ برد و کسب ۸ امتیاز به دلیل تفاضل گل کمتر نسبت به تیم تاسیسات دریایی در رده دوم جدول قرار دارد.

تیم هندبال شهید چمران در ۴ بازی گذشته خود ۱۱۶ گل زده و ۷۵ گل خورده و تفاضل گل مثبت ۴۱ نشان‌دهنده خط حمله قوی این تیم است.

تیم نفت و گاز گچساران نیز ۱۲۴ گل زده و ۸۶ گل دریافت کرده و تفاضل گل این تیم نیز مثبت ۳۸ است.

دیدار این دو تیم یکی از حساس‌ترین دیدارهای هفته ششم لیگ برتر هندبال بانوان است.

تیم شهید چمران در صورت برد در این دیدار به رده دوم جدول می‌رسد و تیم نفت و گاز گچساران نیز در صورت پیروزی و با احتساب باخت یا تساوی تیم تاسیسات مقابل شهرداری شاهین شهر به صدر جدول می‌رسد.

تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در هفته نخست با نتیجه ۴۲ بر ۱۵ از سد هیأت هندبال کردستان گذشت، در هفته دوم با نتیجه ۳۰ بر ۱۹ تیم بهمن بهبهان را شکست داد و در هفته سوم نیز استراحت داشت.

تیم شهید چمران لارستان در هفته چهارم مقابل تیم تاسیسات دریایی در دیداری نفس‌گیر و نزدیک به هم با نتیجه ۲۳ بر ۲۲ بازی را واگذار کرد و در هفته پنجم مقابل شهرداری شاهین شهر ۲۶ بر ۲۴ پیروز شد.

در حال حاضر تیم‌ تاسیسات دریایی تهران، نفت و گاز گچساران و شهید چمران لارستان به ترتیب در رده‌‌های اول تا سوم جدول قرار دارند و تیم‌ هیأت هندبال اصفهان و بهمن بهبهان نیز بدون امتیاز در قعر جدول قرار دارند.

در دیگر دیدارهای این هفته تیم تاسیسات دریایی تهران به مصاف شهرداری شاهین شهر و بهمن بهبهان به مصاف هیأت هندبال اصفهان می‌رود.