به گزارش خبرگزاری ایپنا واحد خوزستان : طی مراسمی در محل اداره ورزش وجوانان این شهرستان و با حضور جمال پور رئیس اداره ورزش وجوانان، مهدی علیجانی حکم ریاست هیات هندبال شهرستان مسجدسلیمان را از قاسمی رییس هیات هندبال استان خوزستان دریافت نمود، همچنين با اهداء لوح سپاس از زحمات افشین سلیمانی رئيس سابق هيات اين شهرستان تقدير شد.
علیجانی ریاست هیات مدیره و مدیرعاملی باشگاه فوتبال استقلال، همچنین مسئولیت های متعدد در هیات های فوتبال و کشتی شهرستان را در کارنامه اجرایی ورزشی خود دارد.
ارتباطات وی با مسئولین شهرستان و استان بخصوص با مدیرعامل شرکت بهره برداری نفت وگاز مسجدسلیمان می تواند رشته پرتحرک هندبال را در باشگاه بزرگ نفت راه اندازی و فعالیت های مربوطه را تحت پوشش قرار دهد.
از درگاه ایزد منان، برای این مدیر جوان، دانشجوی دکترای عمران و مدرس دانشگاه در راستای ارتقاء سطح هندبال شهرستان و استان، سلامتی و توفیق روز افزون در تمام مراحل زندگی بخصوص در عرصه ورزش، مسئلت دارد.
لازم به ذكر است شهرستان مسجدسلیمان داراي ۱۱۴ هزار نفر جمعيت بوده، حدود ۱۴۵ كيلومتر تا اهواز فاصله داشته و در شمال شرقی استان خوزستان واقع شده است؛
کشف اولین چاه نفت ایران و خاورمیانه در روز ۵ خرداد سال ۱۲۸۷ خورشیدی در مسجدسلیمان موجب شد تا برای اولین بار بسیاری از امکانات مختلف رفاهی، فرهنگی و ورزشی، همچنین انواع دستگاه‌ها، کارخانجات و‌‌‌‌… در کشور به این شهرستان وارد شوند، بدین ترتیب مسجدسلیمان شهر اولین ها نامیده شد.